Jakub Forgács Rôzne Správy

Obce Bystrického okresu v boji o titul NAJ. Týmto 3 sa zatiaľ darí najviac

Aj vy sa môžete zapojiť do hlasovania o Naj obec Slovenska. Pozreli sme sa na priebežné poradie najvyššie umiestnených obcí z nášho okresu.

Ilustračný obrázok k článku Obce Bystrického okresu v boji o titul NAJ. Týmto 3 sa zatiaľ darí najviac
36
Galéria
Zdroj: TASR

Internetový portál Slovakregion aj tento rok vyhlásil súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska. Odštartovala prvého apríla. My sme nahliadli na aktuálny stav dediniek v okolí Bystrice. Zahlasujte za tú vašu naj.

V zozname je 2 788 dediniek, na úplne prvom mieste je zatiaľ obec Smižany, za ňou sa nachádza Nižná Olšava a prvú trojicu uzatvára dedina s názvom Ortuťová.

Ďalej sme zaostrili na obce z nášho okresu. Najvyššie z nich sa v priebežnom rebríčku drží Ľubietová, ktorej v konkurencii takmer 2 800 obcí patrí 92. miesto. 197. priečka patrí obci Poniky a na 267. mieste sa zatiaľ usadili Donovaly.

Do konca súťaže je však ešte ďaleko, a tak aj vy svojím hlasom môžete prispieť k umiestneniu vašej obľúbenej obce. Zahlasovať za niektorú z nich môžete na www.slovakregion.sk. Hlasovať však môžu len registrovaní užívatelia, ktorí kompletne vyplnia registračné údaje. Víťazom sa stane dedinka, ktorá počas trvania súťaže získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky súťaže budú známe 5. novembra tohto roku. Sledujte nás preto aj na našom facebookovom profile.

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj krásne zábery Bystrice, zachytené fotografom Norbertom!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Norbert zachytáva krásy Bystrice na úchvatných záberoch
36
Galéria
Zdroj: archív Norberta Kuklovského
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM