Nuda v Bystrici rozhodne nehrozí. Cez týždeň sa môžete tešiť aj na týchto 10 akcií

Urobte si program v predstihu! Vybrali sme pre vás niekoľko tipov na trávenie voľných chvíľ v našom meste.

Jakub Forgács

DETSKÝ FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

12. februára o 15:00, Robotnícky dom

Fašiangová diskotéka, súťaž o najkrajšiu karnevalovú masku aj škola tanca. Na to všetko a ešte oveľa viac sa môžu tešiť všetci malí Bystričania!

ZAHRAJKO ZO SPIEVANKOVA – ČO SA STALO V LESE

14. februára o 16:30, Aula SZU

Zahrajko zo Spievankova prichádza s programom „Čo sa stalo v lese.“ Mnoho detí vie, že kým sa chystala Zahrajkova oslava narodenín, on sa stratil v lese. No nik nevie, čo tam zažil. Spoznal lesného mužíčka Drumbálika, ktorý ho poučí o živote v prírode.

VALENTÍN NA AMFITEÁTRI: CASSABLANCA

14. februára o 18:30, Amfiteáter

Milovníci premietania pod holým nebom sa môžu tešiť na 76 ročnú romantickú klasiku Casabalanca. Na zahriatie si budete môcť dať horúcu čokoládu, varené víno či sladké vafle.

3T – TRI TVORIVÉ TVORY

14. februára o 19:00, Limone Bistro & Wine

Na Valentína sa v Bystrici nasmejete dosýtosti. Stačí navštíviť predstavenie trojice humoristov.

LÁSKAVOSŤ V KOMUNITE

16. februára o 14:00, Komunitné cenrtum Fončorda

Kreatívna dielňa pre deti, výroba drôtených valentínok pre dospelých, maľovanie mandál na kamene, pošta pre romantikov, rodinná salsa, párové spoločenské hry, ale aj krupicová kaša láskavosti. Vstupným na toto milé podujatie je sladká alebo slaná dobrota na komunitný stôl.

SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV CESTOVNÉHO RUCHU

17. februára o 13:00, Bábkové divadlo na Rázcestí a Literárne a hudobné múzeum

Svet rozprávok nepatrí len tým najmenším. Vymeňte tradičnú sobotu za tú rozprávkovú a preneste sa do sveta fantázie a rozprávky.

ANDER Z KOŠÍC A TRAJA Z RAJA

17. februára o 17:00, Aula SZU

Spojenie legendy slovenského humoru Andera z Košíc – jeho veselých príhod s Eržou, Piťom spestrí spevácko-kabaretné trio troch mladých spevákov Traja z Raja.

BALALAJKA TOUR 2018

18. februára o 17:00, Robotnícky dom

S tradičnými ruskými hudobnými nástrojmi, bajanom, balalajkou, ale hlavne s neopakovateľnými hlasmi a skvelou energiou prichádzajú siedmykrát na Slovensko, aby zaspievali piesne rodného kraja.

V. REPREZENTAČNÝ PLES FPVaMV

18. februára o 18:00, Hotel Lux

Na vysokoškolákov a učiteľov čaká večer plný hudby, kúziel, tanca, trojchodová večera, polnočný bufet, kvalitné slovenské víno a bohatá tombola. Finančný výťažok z plesu, na ktorý lístok stojí 40 eur, bude použitý na podporu stáží študentov Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB na Veľvyslanectve Slovenskej republiky v Podgorici v Čiernej Hore.

4. REPREZENTAČNÝ PLES FOLKLÓRNEHO SÚBORU BYSTRINA

18. februára o 18:00, sála na Hornej ulici

Ani folkloristi nevynechajú plesovú sezónu. Štvrtý reprezentačný ples folklórneho súboru Bystrina sa chystá na sobotu 18. februára v sále na Hornej ulici. Medzi účinkujúcimi sú Fáber Dance School. ĽH Temperament Cimbal Orchestra, DJ Miroslav Lalík a hosť večera – Gypsy Čáve. Vstupenka zahŕňa prípitok, predjedlo, hlavné jedlo, dezert, kávu, teplý a studený bufet.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery nočnej Bystrice od nadaného fotografa!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame