Jakub Forgács Krimi

Mestskáči o celoplošnom testovaní: Takto to v Bystrici vyzeralo počas víkendu, FOTO

Stretnúť mestských policajtov ste mohli v blízkosti jednotlivých odberných miest, ale aj pri mobilných odberových jednotkách v Senici, Iliaši a pri UMB.

Ilustračný obrázok k článku Mestskáči o celoplošnom testovaní: Takto to v Bystrici vyzeralo počas víkendu, FOTO
11
Galéria
Zdroj: Mestská polícia BB

Niekoľko desiatok príslušníkov Mestskej polície v Banskej Bystrici dohliadalo na verejný poriadok počas 1. kola celoplošného testovania na ochorenie COVID-19. Informovali o tom mestskí policajti na svojej facebookovej stránke.

Bez problémov

„Občania ich mohli stretnúť v blízkosti jednotlivých odberných miest na území mesta, ale aj pri mobilných odberových jednotkách v Senici, Iliaši a pri UMB, kde sa vykonávalo testovanie zahraničných študentov,“ uvádzajú na stránke so slovami, že okrem toho bol zabezpečený aj bežný výkon služby v meste.

„Počas dvoch dní celoplošného testovania nebol zaznamenaný ani jeden prípad narušenia verejného poriadku, ktorý by súvisel s celoplošným testovaním. Počas týchto dní neboli vo všeobecnosti zaznamenané vážnejšie narušenia verejného poriadku,“ píšu.

Mestská polícia zároveň poďakovala všetkým, ktorí svojou disciplinovanosťou prispeli k bezproblémovému zvládnutiu – pre všetkých – náročného víkendu. Zábery z týchto dní si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Mestskí policajti počas celoplošného testovania
11
Galéria
Zdroj: Mestská polícia BB
Zdroj: Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie