Jakub Forgács Správy

Mamičky po pôrode čaká v Bystrici NOVINKA: Zmenami prešiel nábytok, toalety aj izby, FOTO

Štandardné izby na šestonedelí II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky zmenili svoj klasický, pochmúrny nemocničný vizuál.

Ilustračný obrázok k článku Mamičky po pôrode čaká v Bystrici NOVINKA: Zmenami prešiel nábytok, toalety aj izby, FOTO
7
Galéria

Mamičky po pôrode už vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici oddychujú so svojimi malými prírastkami v krásnych, zmodernizovaných priestoroch šestonedelia. Nemocnica o tom informovala na sociálnej sieti.

Nový vizuál

Štandardné izby na šestonedelí II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky zmenili svoj klasický, pochmúrny nemocničný vizuál. „Nahradili sme ho farebnými a vzorovanými tapetami, vymenili sme tiež nábytok a sanitu. Rekonštrukciou prešli aj sprchy, toalety, jedáleň, ale aj časť s nadštandardnými izbami,“ píše nemocnica.

„Myslím si, že každá mamička sa tu môže cítiť príjemne, čo vplýva aj na jej psychiku a zotavovanie sa, a je to hlavne po tom pôrode dôležité,“ uviedla spokojná mamička.

Ďalšia rekonštrukcia

Nemocnica poďakovala za trpezlivosť mamičkám, ktoré pôrod zastihol počas obdobia rekonštrukcie, kedy museli stráviť pobyt v nemocnici v náhradných priestoroch. „Pre budúce mamičky máme ešte ďalšiu pozitívnu správu. Prioritou do najbližšieho obdobia je, aby sa zrekonštruovali aj pôrodné sály. Očakávame, že by sa to mohlo podariť v priebehu budúceho roka,“ spomenula nemocnica.

Zábery vynoveného oddelenia si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Zmodernizované priestory šestonedelia
7
Galéria
Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
======= >>>>>>> c6e424c361d8f27037ade60c6234148f30c95479