Jakub Forgács Krimi

Majiteľ auta zažil prekvapenie, akému by nechcel čeliť nikto: Otrasné vyčíňanie na bystrickom parkovisku!

Vyčíňanie na parkovisku v Banskej Bystrici, aké sa len tak nevidí! Majiteľovi (27) Volkswagenu sa naskytlo veru poriadne nepríjemné prekvapenie. Toto by nechcel zažiť žiadny motorista!

Ilustračný obrázok k článku Majiteľ auta zažil prekvapenie, akému by nechcel čeliť nikto: Otrasné vyčíňanie na bystrickom parkovisku!
Foto: Barbara Dallosová / Zdroj: Dnes24.sk

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Banská Bystrica začal trestné stíhanie vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci. „V sobotu v čase približne od 21:00 do 23:30 na parkovisku na Námestí Ľudovíta Štúra v Banskej Bystrici doposiaľ neznámy páchateľ poškodil osobné motorové vozidlo Volkswagen Phaeton,“ uviedla pre spravodajský portál Bystrica 24 krajská policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová

„Nezisteným spôsobom a predmetom poškodil takmer celú karosériu rozbitím dielov a preliačeninami. Poškodil predné aj zadné ľavé dvere, pravé dvere, prednú aj zadnú kapotu, rozbil zadné sklo, čelné strešné sklo a porozbíjal svetlá,“ pokračovala hovorkyňa.

„Páchateľ spôsobil majiteľovi (27) z okresu Banská Bystrica škodu poškodením, predbežne odhadnutú na 10 000 eur,“ dodala Petrovičová.

Čítajte tiež:

Hrozný objav v bystrickej garáži: Majiteľ v nej našiel mŕtvolu muža (†67)

Bitka pri disco klube: Všetko zachytila kamera, policajti hľadajú podozrivého! FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM