Jakub Forgács Správy

Lunter odpovedal na ZVEDAVÉ otázky o sebe aj kraji: Hneď v úvode VIDEA sa pobavil

Čo najradšej robí predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Ondrej Lunter vo voľnom čase a ako to vyzerá s Domom kultúry v Banskej Bystrici? Aj to sa dozviete vo videu.

Ilustračný obrázok k článku Lunter odpovedal na ZVEDAVÉ otázky o sebe aj kraji: Hneď v úvode VIDEA sa pobavil
Zdroj: FB Ondrej Lunter

Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Ondrej Lunter zverejnil na sociálnej sieti video otázok a odpovedí: „Pýtali ste sa, odpovedám,“ napísal k nemu.

Hneď na prvú otázku “vy ste gdo?“ s vtipom reagoval: „A gdo sa pýta? Dobre prijímam výzvu.“

Následne sa Lunter stručne predstavil a spomenul aj svoje najväčšie záľuby. Tie ešte viac rozvil v odpovedi na otázku, čo najradšej robí vo svojom voľnom čase.

V priloženom videu sa však predseda BBSK vyjadril aj k tomu, ako to vyzerá s Domom kultúry v Banskej Bystrici, či príde navštíviť stredoškolákov a či sa plánuje aj vlakové spojenie z Lučenca do Hatvanu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM