Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na ihriská. V 2. kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis.

Ilustračný obrázok k článku Liga starých pánov pokračovala ďalším kolom: Študujte podrobný VÝSLEDKOVÝ SERVIS zápasov

Alcatraz – Ariola 8:9 (3:3)

• Góly: M. Darida 5, B. Navrátil 2, M. Koman – Da.Balon 7, Du.Balon 2

Výborné stretnutie, ktoré malo dramatickosť od začiatku až do konca. Hostia v prvých minútach ovládli hru a z mierneho tlaku dali prvý gól. Alcatraz sa v týchto momentoch zameral na dobré bránenie, ale po inkasovanom góle zmenili spôsob hry a začali k hráčom Arioly rýchlejšie pristupovať a napádať ,čo prinieslo obrat v skóre, ktoré sa do konca zápasu prelínalo z jednej strany na druhú. O zápase rozhodla posledná päťminútovka, keď domáci neboli dostatočne koncentrovaní a dostali dva rýchle údery, ešte sa im síce podarilo znížiť, ale na vyrovnanie už im nezostal čas.

Selce – Starší Chalani 9:6 (4:4)

• Góly: Ľ.Rusko 4, D.Túry 2, J. Strečok 2, M. Uhliar – M. Trizna 4, V. Škvarka 2, Š. Lunter
  • ŽK: M.Trizna, V.Škvarka

Hra dvoch neúspešných celkov z minulého kola bola od prvých minút o výbornej kombinácii hráčov domácich a perfektnom bránení hostí, ktorí svojím rýchlym a agresívnym pristupovaním k hráčom znemožňovali akcie na prvý dotyk a aj keď sa nejaká šanca vyskytla, brankár hostí svojimi zákrokmi podržal svoje mužstvo, ktoré cítilo svoju šancu a prvom polčase držalo s technickým mužstvom Seliec krok. Druhý polčas už nebol tak emotívny a zo strany hostí, ktorý ustúpili zo svojej taktiky z prvého polčasu dôsledného bránenia svojho predbránkového priestoru, čo domáci využili.

Pivná Cesta – Majerboys 3:6 (0:1)

• Góly: R.Petrovič 2, M.Horčin – I. Majer 2, Z.Večerík 2, D.Kohút, J.Brhlík
  • ŽK: R.Časnocha , M.Časnocha, – I.Majer

Mužstvá nastúpili na zápas trocha vlažnejšie, prvý polčas sa niesol v znamení „dopredu môžeš dozadu musíš“. Okrem prvého gólu hostí ktorý bol ukážkový sa väčšinou hralo opatrne. No v druhom polčase sa hra rapídne zmenila, tempo hry sa zvýšilo a začali padať aj góly. Hráči domácich zvýšili svoju aktivitu a v priebehu troch minút preklopili misku váh na svoju stranu. Hostia taktiež zabrali a zas otočili z 2:1 na 2:3,domáci po chvíli vyrovnali. Zápas bol v týchto momentoch výborný a dramatický. O výsledku rozhodol gól, ktorý padol po chybe domácich! Hráči nováčika už nenašli v sebe silu aby zápas aspoň vyrovnali naopak v snahe vyrovnať otvorili zadné dvierka čo Majerboys dokonale využil.