Letný pohár putuje do Spišskej Novej Vsi
Počas víkendu sa v Aréne Barani na Uhlisku uskutočnil už 4. ročník jedného z najväčších hokejbalových turnajov na strednom Slovensku – SUMMER CUP 2010. Na ihrisku bojovali o celkové prvenstvo nielen tímy z Banskej Bystrice, ale aj zo Zvolena, Spišske
Skupina A:
Cult Club Canadiens Banská Bystrica – Fire Faces Banská Bystrica 1:1 (1:0) HbK Krupina – Shadows Brezno 7:0 (4:0) Fire Faces Banská Bystrica – HbK Krupina 1:2 (1:2) Shadows Brezno – Cult Club Canadiens Banská Bystrica 1:3 (0:2) Cult Club Canadiens Banská Bystrica – HbK Krupina 2:0 (1:0) Fire Faces Banská Bystrica – Shadows Brezno 4:1 (0:0)
TABUĽKA:
- Cult Club Canadiens Banská Bystrica 6:2 5 b.
- HbK Krupina 9:3 4 b.
- Fire Faces Banská Bystrica 6:4 3 b.
- Shadows Brezno 2:14 0 b.
Skupina B:
Plej Bojs Banská Bystrica – HbK Foresters Banská Bystrica 5:0 (3:0) N-Sport Zvolen – HbK Gajary Flames 3:0 (1:0) HbK Foresters Banská Bystrica – N-Sport Zvolen 0:5 (0:2) HbK Gajary Flames – Plej Bojs Banská Bystrica 4:0 (2:0) Plej Bojs Banská Bystrica – N-Sport Zvolen 2:3 (0:3) HbK Foresters Banská Bystrica – HbK Gajary Flames 0:8 (0:4)
TABUĽKA:
- N-Sport Zvolen 11:2 6 b.
- HbK Gajary Flames 12:3 4 b.
- Plej Bojs Banská Bystrica 7:7 2 b.
- HbK Foresters Banská Bystrica 0:18 0 b.
Skupina C:
HbK KG-System Knights Banská Bystrica – Horná Ves Sharks 2:0 (1:0) VB Reality Spišská Nová Ves – HbC Parkovisko Zohor 5:0 (2:0) Horná Ves Sharks – VB Reality Spišská Nová Ves 0:8 (0:5) HbC Parkovisko Zohor – HbK KG-System Knights Banská Bystrica 1:6 (1:1) HbK KG-System Knights Banská Bystrica – VB Reality Spišská Nová Ves 2:6 (0:3) Horná Ves Sharks – HbC Parkovisko Zohor 1:1 (0:0)
TABUĽKA:
- VB Reality Spišská Nová Ves 19:2 6 b.
- HbK KG-System Knights Banská Bystrica 10:7 4 b.
- HbC Parkovisko Zohor 2:13 1 b.
- Horná Ves Sharks 1:11 1 b.
Skupina D:
Eagles Banská Bystrica – Sibírske Medvede Banská Bystrica 5:0 (3:0) Roconaba Zohor – Hbk Victors Podbrezová 0:4 (0:1) Sibírske Medvede Banská Bystrica – Roconaba Zohor 1:2 (1:1) Hbk Victors Podbrezová – Eagles Banská Bystrica 1:2 (1:0) Eagles Banská Bystrica – Roconaba Zohor 8:0 (4:0) Sibírske Medvede Banská Bystrica – Hbk Victors Podbrezová 3:4 (1:2)
TABUĽKA:
- Eagles Banská Bystrica 15:1 6 b.
- Hbk Victors Podbrezová 9:5 4 b.
- Roconaba Zohor 2:13 2 b.
- Sibírske Medvede Banská Bystrica 4:11 0 b.
ŠTVRŤFINÁLE: Eagles Banská Bystrica – HbK KG-System Knights Banská Bystrica 4:0 (2:0) N-Sport Zvolen – HbK Krupina 3:1 (2:0) VB reality Spišská Nová Ves – HbK Victors Podbrezová 2:1 (1:0) Cult Club Canadiens Banská Bystrica – Gajary Flames 0:1 sn (0:0)
SEMIFINÁLE:
Eagles Banská Bystrica – N-Sport Zvolen 2:3 sn VB Reality Spišská Nová Ves – HbK Gajary Flames 4:1
O 3. MIESTO:
Eagles Banská Bystrica – HbK Gajary Flames 3:2 sn
FINÁLE:
VB Reality Spišská Nová Ves – N-Sport Zvolen 3:1
INDIVIDUÁLNE SÚŤAŽE ZRUČNOSTI: Najrýchlejší hráč: Roman Surový – HbK KG-System Knights Banská Bystrica Najpresnejší strelec: Lukáš Melichar – Plej Bojs Banská Bystrica Najkrajší samostatný nájazd: Marek Gáborík – N-Sport Zvolen Najtvrdšia/najdlhšia strela: Antonín Lacký – Fire Faces Banská Bystrica Najlepší brankár na samostatné nájazdy: Milan Martinec – Cult Club Canadiens Banská Bystrica
NAJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJA: Najlepší brankár: Juraj Mizner – HbK PRO-Gajary Flames Najlepší obranca: Peter Findura – VB reality Spišská Nová Ves Najužitočnejší hráč pre svoj tím: Tomáš Štubňa – Plej Bojs Banská Bystrica Najlepší nahrávač: Marek Skošník – VB reality Spišská Nová Ves – 6a Najlepší strelec: Matúš Lúč – VB reality Spišská Nová Ves – 7g Najproduktívnejší hráč: Matúš Lúč – 7g + 4a = 11b
Prinášame vám aj fotogalériu zo zápasu o 3. miesto a videozostrih z finálového zápasu.
gr