LETNÉ ZÁŽITKY V BEŠEŇOVEJ

Vodný park Bešeňová má svoje čaro počas celého roka. Na rodiny s deťmi čaká v tomto jedinečnom vodnom parku nielen termálna voda blahodarne pôsobiaca na ľudský organizmus, ale počas prázdnin aj skvelá zábava na letných atrakciách či na hudobných koncertoch.

Návštevníci si užijú zábavu na siedmych celoročných a šiestich letných toboganoch a šmýkačkách, na letnej atrakcii Bublina a na  Raftovaní, či v celoročne otvorenom  bazéne s vlnami, v ktorom je postarané o jedinečný zážitok z morského príboja. Bublinu je možné preliezať, vyliezť na jej vrchol a skĺznuť do záchytného bazéna.

Počas raftovania návštevníci preplávajú popod most, cez úzku jaskyňu a okolo veľkej lode. Vo vnútri lode sa navyše nachádza bazén na potápanie, na dne ktorého čaká na objavenie starý poklad.

Na najmenších čakajú vodné atrakcie Detský hrad a Detská veža so šmýkačkami a preliezkami a Detský svet s nafukovačkami, skákacími hradmi a trampolínami.

V ZOOKONTAKTE Bešeňová si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Na návštevníkov čakajú mláďatá domácich a exotických zvierat ako papagáje, emu, korytnačky, ovečky a mnoho ďalších.

Po absolvovaní všetkých atrakcií si rodičia určite radi oddýchnu s osviežujúcim nápojom v ruke v bazéne s vodným barom Cosmopolitan Bar, či v saunovom svete Harmónia Wellness & Spa.

Pobyt v Bešeňovej spestrí všetkým bohatý animačný program a víkendové hudobné koncerty. Skúsení animátori zabavia návštevníkov všetkých vekových kategórií a spríjemnia im tak chvíle strávené v bazénoch či mimo nich.

Počas hudobných vystúpení sa predstavia Sima Martausová, Mafia Corner, Dominika Mirgová, najmenších potešia Šmolkovia. Na svoje si vďaka kapele Dora a FS Lúčan prídu aj milovníci folklóru, fanúšikov súťaže Česko-Slovensko poteší koncert Adély Radimcovej.

Hotel Bešeňová je svojou polohou priamo v areáli vodného parku už roky obľúbeným miestom na rodinnú dovolenku. Od začiatku júla navyše ako prvý hotel na Slovensku ponúka neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania. V krásnom prostredí Liptova si tak za dverami vašej izby môžete vychutnať nespútanú jazdu toboganmi či relax v termálnych bazénoch KOĽKOKRÁT LEN CHCETE!

Zdroj: Tatry Mountain Resorts

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Tatry Mountain Resorts