Správy

Kúpele Sliač revitalizovali park: Vymenili stovky matracov a hlásia atraktívne NOVINKY

Najväčší záujem a aj obsadenosť zaznamenali kúpele počas letnej sezóny, keď boli úplne vypredané. Čo všetko po novom spríjemňuje pobyt návštevníkom?

Ilustračný obrázok k článku Kúpele Sliač revitalizovali park: Vymenili stovky matracov a hlásia atraktívne NOVINKY
Zdroj: TASR

Úpravu a skrášlenie kúpeľného parku vrátane doplnenia a rozšírenia kvetinových záhonov, ale aj výmenu matracov na 349 posteliach Kúpeľného domu (KD) Palace zrealizovali tento rok štátne Kúpele Sliač. „V tomto roku sa zmenil najmä spôsob a forma údržby kúpeľného parku. Externú spoločnosť, ktorá sa o park starala, nahradili interní zamestnanci kúpeľov,“ uviedol riaditeľ Martin Beňuch. „Na výsadbe a obnove kvetinových záhonov sa počas druhej vlny pandémie podieľala viac ako polovica zamestnancov kúpeľov,“ dodal.

Výmena matracov aj wifi

Ďalšou zmenou bol nákup a výmena matracov na všetkých 349 lôžkach v KD Palace. Kúpele tak po súťaži do nich investovali 33 250 eur s DPH. Pri výbere sa podľa riaditeľa prihliadalo najmä na správne matrace pre pacientov s ochoreniami pohybového aparátu.

Kúpele tento rok zaviedli aj wifi signál v celej ubytovacej časti a ozvučenie jedální pre kúpeľných hostí. „Do portfólia kúpeľných služieb pribudli nové procedúry a tiež služby psychológa,“ doplnil riaditeľ.

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane.

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM