Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na zápasy. V ďalšom kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis zo zápasov 12. kola, v ktorom sme už v predstihu spoznali meno víťaza.

Ilustračný obrázok k článku KOMPLETNÝ PREHĽAD zápasov malého futbalu: Víťaz si vybojoval titul už dve kolá pred koncom

Alcatraz – Selce 8:15 (3:6)

Góly: B. Navrátil 3, M. Darida 2, M. Koman 2, P. Gubka – Ľ. Rusko 6, J.Strečok 3, J. Rusko 2, M. Strečok 2, D. Túry, P. Strečok ŽK: Ľ. Rusko (Selce)

Stretnutie bohaté na góly. Selce začali výborne a po dvoch góloch by sa mohlo zdať, že to pôjde podľa obvyklého scenára. Hráči Alcatrazu sa nepoddali a za odmenu im bolo vyrovnanie na 2:2. Od tohto momentu to bol v prvom polčase vyrovnaný boj až na to, že hostí podržal výborne chytajúci brankár, ktorý zneškodnil niekoľko gólových príležitosti a to rozhodlo o výsledku, pretože domáci už nenaviazali na výkon z prvého polčasu. Selce si týmto víťazstvom dve kolá pred koncom vybojovali titul!

Pivná Cesta – Starší Chalani 6:5 (1:3)

Góly: R. Račák 3, J. Hegyi 2, P. Tréger – M. Trizna 2, R. Rubint 2, O. Ríša

Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom mali navrch hostia, v tom druhom dominovali domáci. Pivná Cesta prvý polčas nie že by hrala zle, ale bolo poznať, že na nich zanechal prvý duel s týmto súperom stopy. Ani druhý polčas sa nezačal vyvíjať pre domácich dobre, keď inkasovali štvrtý gól. Ten bol asi tým správnym impulzom k zvýšenej aktivite, ktorá slávila úspech. Hostia po dvoch rýchlych inkasovaných góloch sa dostali do neuveriteľného kŕču, z ktorého sa už do konca zápasu nepozviechali. Aj keď zápas to bol až do konca dramatický.

Kemada – Ariola 11:7 (5:3)

Góly: I. Turan 3, P. Maruniak 3, R. Kollár 3, J. Bílek 2 – D. Balón 3, J. Donoval 2, M. Patráš, S. Marko

Výborné stretnutie z oboch strán. Ariola bola dopredu určite útočnejšia, domáci zase využívali medzery v obrane pri rýchlych kontrách. Prakticky bol zápas na vážkach až do konca, bolo jasne kto urobí na konci stretnutia viac chýb, ten bude v tomto zápase ťahať za kratší koniec. Kemada okrem prvého gólu vždy viedla, Ariola dokázala vždy vyrovnať, až na konci zápasu domáci udreli v rýchlom slede dvakrát a to zlomilo hosťom väz. Za veľmi korektnú hru z oboch strán si hráči zaslúžia pochvalu