Jakub Forgács
Futbal
KOMPLETNÝ PREHĽAD: Ako dopadli futbalové stretnutia nižších líg v Bystrici a okolí?
Nové kolo nižších futbalových súťaží prinieslo ďalšie stretnutia. V uplynulom týždni odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho okresu. Prinášame vám prehľad ich výsledkov.
I. LIGA – 9. kolo
- sobota 13.09.2014 15:30 MFK Košice – ŽP Šport Podbrezová 3:0 (1:0)
- sobota 13.09.2014 17:30 FK Dukla B. Bystrica – AS Trenčín 1:1 po polčase – nedohrané
III. LIGA STRED – 7. kolo
- nedeľa 14.09.2014 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – FK Rakytovce
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3 : 1 FK – 34 Brusno – Ondrej
IV. LIGA – JUH – 7. kolo
- nedeľa 14.09.2014 15:30 FC Slovan Divín 0 : 0 TJ Prameň Kováčová
- nedeľa 14.09.2014 15:30 JUPIE Podlavice Badín – : – MFK Revúca
- nedeľa 14.09.2014 15:30 FTC Fiľakovo – : – ŽP Šport Podbrezová (B)
- nedeľa 14.09.2014 15:30 MFK Detva – : – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
V. LIGA – C – 7. kolo
- sobota 13.09.2014 15:30 TJ Tatran VLM Pliešovce – : – ŠK Hrochoť
- sobota 13.09.2014 15:30 FK 09 Bacúch – : – FK Šalková
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Sokol Medzibrod – : – JUPIE Podlavice Badín (B)
- nedeľa 14.09.2014 15:30 ŠK Sásová 1 : 2 TJ Sokol Repište
- nedeľa 14.09.2014 15:30 OŠK Lieskovec – : – TJ Baník Štiavnické Bane
- nedeľa 14.09.2014 15:30 ŠK Partizán Čierny Balog – : – OFK 1950 Priechod
- nedeľa 14.09.2014 15:30 OFK Slovenská Ľupča – : – ŠK Voznica
I. TRIEDA – 7. kolo
- sobota 13.09.2014 15:30 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) 1 : 1 ŠK Obecný podnik lesov Poniky
- nedeľa 14.09.2014 15:30 FK Podkonice – : – TJ ŠK Hronec
- nedeľa 14.09.2014 15:30 ŠK Selce (A) – : – FK Sokol Braväcovo
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Mladosť Lučatín – : – TJ Tatran Čierny Balog
- nedeľa 14.09.2014 15:30 OFK Slovan Valaská – : – FK 1928 Jasenie
- nedeľa 14.09.2014 15:30 FK SOKOL Nemecká – : – TJ Partizán Osrblie
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ – Družstevník Strelníky – : – TJ ŠK Sokol Jakub
II. TRIEDA – SKUPINA A – 7 kolo
- sobota 13.09.2014 19:30 FK Šalková (B) – : – FK – Baník Ľubietová
- nedeľa 14.09.2014 10:30 ŠK Selce (B) – : – ŠK Zornička Riečka
- nedeľa 14.09.2014 10:30 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA 3 : 0 ŠKM SAVON Banská Bystrica
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Družstevník Mičiná – : – TJ Hronsek
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Slovan Malachov – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
- nedeľa 14.09.2014 15:30 – TJ Slovan Tajov
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Družstevník Dúbravica – : – TJ Tatran Harmanec
- nedeľa 14.09.2014 15:30 TJ Partizán Hiadeľ 0 : 2 TJ Iskra Horné Pršany
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk