Inšpirácie pre Bystričanov: Kam sa dá skočiť za zábavou počas víkendu?

Dni voľna klopú na dvere a my sme sa pozreli na to, aké zaujímavé akcie ponúka tento víkend v Bystrici. Prinášame vám výber našich tipov...

Jakub Forgács

ATLANTÍDA

21. apríla, Športová hala Dukla na Štiavničkách

Slovenský muzikál s pesničkami Mira Žbirku. Príďte si pozrieť najnovší slovenský muzikál, plný skvelých hereckých, speváckych a tanečných výkonov.

OTVÁRANIE BANOŠA

21. apríla o 10:00, areál SOŠ Pod Banošom

V Bystrici sa chystá veľké otvorenie poľnohospodárskej sezóny. Poznáme program akcie, ktorá každoročne priláka tisícky Bystričanov!

N3CH ŽIJE BAŠTA! / DETSKÁ ČITÁREŇ — DISKUSIE — KONCERT: DIEGO

21. apríla o 16:00, Záhrada – Centrum nezávislej kultúry

Literárna bašta pozýva na tretiu časť cyklu popoludní s literárnymi fenoménmi pre všetky generácie. Vstup na detskú čitáreň a diskusie je voľný. Vstupenky na koncert si bude možné zakúpiť pred podujatím na mieste konania.

45.ROKOV RADOSTI

21. apríla o 17:00, Gymnázium A. Sládkoviča

Milovníci folklóru, zbystrite pozornosť! Detský folklórny súbor Radosť pozýva na slávnostný program pri príležitosti 45. výročia založenia súboru.

VELKEVECI & FRIENDS

21. apríla o 21:00, Klub 77

VelkeVeci & Friends sa po prvý krát predstavia v Bystrici v Klube77 a pripravili sišpeciálnu show. Okrem klasického osvetlenia, na ktoré ste zvyknutí vo svojom klube, Vás čaká veľkolepá laser show a skvelá atmosféra sprevádzaná kvalitnou hudbou.

LATINO PARTY

21. apríla o 21:00, Ministry of Fun

Sobotná noc bude poriadne horúca. Počas Latino party v Ministry sa môžete tešiť na tanečné vystúpenia a animácie. O hudbu sa postará DJ Lopez.

AERO

22. apríla o 11:00, Záhrada – Centrum nezávislej kultúry

Aero je o vzťahu k lietaniu, k pohybu vo vzduchu ⇒ prúdenie rozhýbava rôzne materiály ⇒ vzduchové vibrácie tvoria hudbu ⇒ vzdušné laboratórium pre deti od 1,5 do 3 rokov, ich rodičov a všetkých, ktorí majú chuť si uletieť.

NÁDHERNÝ UTOROK

22. apríla o 16:00, Bábkové divadlo na Rázcestí

Nádherný Utorok je príbehom o smutnej osamelej starenke, ktorú si všimne „Utorok“ a začne sa s ňou rozprávať. Prináša jej spomienky na veci a udalosti, ktoré sa starenke stali v utorok počas celého života a zrazu vzniká reťaz nečakaných príbehov, ktoré kdesi inde a náhodne spravili šťastným niekoho iného.

HC '05 iCLINIC BB – DUKLA TRENČÍN

22. apríla o 18:00, Zimný štadión

Bystrickí barani majú titul na dosah. Ak uspejú v nedeľu na domácom ľade, podarí sa im ho obhájiť. Príďte ich podporiť!

JAROMÍR NOHAVICA

22. apríla o 19:00, Športová hala Dukla na Štiavničkách

Jaromír Nohavica je významný, český, folkový pesničkár a osobitý spevák. Počas svojej kariéry hral s orchestrom, vypredal veľké haly a napísal aj texty pre opery. Zahral si aj vo filmoch a v apríli príde do Bystrice.

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj zábery z krásne rozkvitnutej bystrickej ulice!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame