Jakub Forgács Krimi

Nehoda na Mičinskej ceste v Bystrici. Zranenú osobu museli hasiči vyslobodiť z vozidla

Zranená osoba bola podľa slov hasičov z vozidla vyslobodená pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a následne jej bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda na Mičinskej ceste v Bystrici. Zranenú osobu museli hasiči vyslobodiť z vozidla
Zdroj: Prezídium HaZZ

Na Mičinskej ceste 78 došlo v stredu okolo obeda k dopravnej nehode osobného motorového vozidla so zranením, pri ktorej zasahujú dva kusy hasičskej techniky a siedmi príslušníci Hasičského a záchranného zboru (HaZZ). Informoval o tom Milan Hrudka, riaditeľ Okresného riaditeľstva HaZZ Banská Bystrica.

„Jedná sa o dopravnú nehodu jedného osobného motorového vozidla. V dôsledku udalosti došlo k zraneniu jednej osoby,“ píše sa v správe od hasičov.

Ako sa ďalej uvádza, príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlo proti vzniku požiaru a prípadnému nežiaducemu pohybu.

„Zranená osoba bola z vozidla vyslobodená pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a následne jej bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Osoba bola odovzdaná do ošetrenia posádky Záchrannej zdravotnej služby,“ dodávajú hasiči s tým, že na mieste udalosti sa nachádza aj hliadka Polície.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM