Jakub Forgács Rôzne Správy

HLASUJTE: Kde robia najlepšiu zmrzlinu v Banskej Bystrici?

Sezóna zmrzliny je v plnom prúde a každý z nás už stihol ochutnať letnú pochúťku nielen vo svojej mestskej časti, ale aj na potulkách centrom Bystrice. Kde ju robia najlepšie?

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: Kde robia najlepšiu zmrzlinu v Banskej Bystrici?
7
Galéria
Zdroj: TASR , pixabay

Maková, gaštanová, cheesecake zmrzlina, či overená klasika. Každý z nás má rôzne „rozmaznané“ chuťové poháriky a uprednostňuje inú kombináciu farebných kopčekov. Určite sa však zhodneme na tom, že počas leta vždy nájdeme svoju obľúbenú cukráreň či stánok so zmrzlinou, kam sa radi a verne vraciame.

Ktorá je najlepšia?

Hoci cena zmrzliny z roka na rok o pár centov stúpa, v lete si vždy nájde zástupy priaznivcov. Väčšina obchodníkov v Bystrici ponúka ľadovú pochúťku vlastnej výroby a prispôsobuje sa vkusu a požiadavkám zákazníkov. Preto už na niektorých miestach nie je problém nájsť napríklad zmrzlinu vegánsku, bezlepkovú alebo bez éčok.

Príchutí a druhov je nepreberné množstvo. Iste však budete súhlasiť, že obľúbená zmrzlináreň je len jedna. Ktorá je ta vaša? Na základe tipov, ktoré ste nám poslali, sme vybrali 12 zmrzlinární. Hlasovanie čitateľov prebiehalo do piatka 10. augusta 2018 (12:00). Výsledky si môžete pozrieť TU!

Zmrzlina
7
Galéria
Zdroj: pixabay
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM