Ivana Kováčiková Rôzne

HLASUJTE: 20 tabiel bystrických maturantov. Ktoré si podľa vás zaslúži titul NAJ?

Bystrické výklady sa zaplnili tablami. Nápady a kreativitu maturantov oceňujú viacerí obyvatelia mesta a obdivne sa pristavujú. V redakcii sme zvedaví, ktoré najviac zaujalo vás. Vyberte svojho favorita!

Ilustračný obrázok k článku HLASUJTE: 20 tabiel bystrických maturantov. Ktoré si podľa vás zaslúži titul NAJ?
Zdroj: Dnes24.sk

Výklady reštaurácií a obchodov sú v súčastnosti vyzdobené maturitnými oznámeniami. Samotní majitelia obchodov väčšinou oceňujú túto formu netradičných reklamných pútačov. Ľudia sa totiž prechádzajú po meste a hľadajú svojich známych vo vyvesených fotografiách.

Na spracovaní si maturanti dávajú záležať. Jedni volia klasické prevedenie, iní skôr vymýšľajú niečo netradičné a originálne. Na najkrajšie obdobie života spomínajú fotografiami a citátmi. Našli sme rôzne spracovania na rámoch obrazov, tabuliach či drevených doskách.

Niektorí si tablá umiestnili aj tematicky, napríklad konzervatórium do obchodu s hudobninami. Objavili sme aj prevedenie, ktoré pripomínalo leták supermarketu. Na námestí v Banskej Bystrici sme našli rovnú dvadsiatku originálnych diel.

Ktoré najviac zaujalo vás? Uprednostňujete jednoduchosť alebo oceňujete originalitu? Je pre vás podstatná veľkosť fotiek, alebo kladiete dôraz na celkové prevedenie? Zahlasujte v našej ankete. Jednotlivé tablá nájdete v priloženej fotogalérii!

Čítajte tiež:

FOTO: Maturitné tablá bystrických študentov. Výklady centra mesta obsadili zaujímavé diela

FOTO: Maturitné tablá spestrili bystrické výklady.
20
Galéria
Foto: Ivana Kováčiková / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM