Jakub Forgács Šport Správy

Hľadáte v Bystrici PARTIU na pravidelný pohyb? Vyskúšali sme 2 skupinové behy ZDARMA

Chceli by ste sa pred letom viac hýbať, ale chýba vám motivácia? Máme pre vás tipy, ako spoznať nových ľudí a zároveň urobiť niečo pre seba.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte v Bystrici PARTIU na pravidelný pohyb? Vyskúšali sme 2 skupinové behy ZDARMA
3
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Športovať sa dá aj zadarmo a okrem zdravotných benefitov môžete spoznať aj zaujímavých ľudí, ktorí vás „potiahnu“ a pomôžu prekonať sa. Priamo v Banskej Bystrici máte možnosť zabehať si so skupinami ďalších nadšencov pohybu.

S odmenou v cieli

V pondelky býva beh s Love Them Running Club od Výkladu na Národnej ulici po prevádzku Mlsnacava na Starej Tržnici. Začína o 17.45 hod. a pred jeho štartom nechýba ani krátka spoločná rozcvička. Následne sa beží vždy ten istý 5-kilometrový okruh mestom.

Tento beh sme už niekoľkokrát vyskúšali a užili sme si ho s desiatkami, prevažne mladších ľudí (pozn. red.: vo veku študentov), ale pridať sa môže hocikto. Tempo sa pohybovalo zvyčajne medzi 6:30 a 7:30 min/km a na niektorých miestach sa na pomalších aj čakáva. Ide v podstate o komunitnú aktivitu, pri ktorej si zacvičíte, pozhovárate sa a stretnete nových ľudí. Odmenou v cieli býva zúčastneným bežcom aj drobné občerstvenie.

Pokiaľ to počasie dovolí, beháva sa každý pondelok, no pre istotu je dobré si to predtým overiť na instagramovom profile @mlsnacava.coffee.

Viac o ďalšom skupinovom behu sa dočítate na nasledujúcej strane.

Ďalšie aktuálne správy

Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
V OBRAZOCH: Behy v Banskej Bystrici
3
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM