Jakub Forgács
Futbal
FUTBALOVÝ PREHĽAD: Kremnička prehrala na nulu, hráči JUPIE nedali Málincu šancu
Ďalším kolom pokračovali nižšie futbalové súťaže. Cez víkend odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho regiónu. Prinášame vám kompletný prehľad ich výsledkov.
FORTUNA LIGA (32. kolo)
- 23.05.2015 17:15 ŽP Šport Podbrezová 2 : 3 FK DAC 1904 Dunajská Streda
- 23.05.2015 17:15 FC Spartak Trnava 3 : 1 FK Dukla Banská Bystrica
III. LIGA (25. kolo)
- 23.05.2015 17:00 MŠK Námestovo 4 : 2 FK Rakytovce
- 23.05.2015 17:00 FK LAFC Lučenec – FK – 34 Brusno – Ondrej
- 23.05.2015 17:00 MŠK Fomat Martin 3 : 0 TJ ŠK Kremnička
IV. LIGA – SKUPINA JUH (22. kolo):
- 24.05.2015 17:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) 2 : 1 TJ Prameň Kováčová
- 24.05.2015 17:00 FK Slovenské Ďarmoty 2 : 1 ŽP Šport Podbrezová (B)
- 24.05.2015 17:00 JUPIE Podlavice Badín 6 : 1 TJ Jednota Málinec
V. LIGA – SKUPINA C (23. kolo):
- 23.05.2015 10:00 OŠK Lieskovec 3 : 3 TJ Sokol Medzibrod
- 23.05.2015 14:35 OFK Slovenská Ľupča 3 : 0 TJ Baník Štiavnické Bane
- 24.05.2015 17:00 OFK 1950 Priechod 2 : 1 JUPIE Podlavice Badín (B)
- 24.05.2015 17:00 ŠK Voznica 0 : 1 FK Šalková
- 24.05.2015 17:00 ŠK Partizán Čierny Balog 3 : 0 TJ Sokol Repište
- 24.05.2015 17:00 FK 09 Bacúch 1 : 2 ŠK Hrochoť
- 24.05.2015 17:00 ŠK Sásová 2 : 1 TJ Tatran VLM Pliešovce
I. TRIEDA (23. kolo):
- 23.05.2015 10:30 TJ Mladosť Lučatín 2 : 3 ŠK Selce (A)
- 24.05.2015 17:00 TJ ŠK Sokol Jakub 1 : 2 TJ ŠK Hronec
- 24.05.2015 17:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 2 : 3 TJ Partizán Osrblie
- 24.05.2015 17:00 TJ – Družstevník Strelníky 1 : 3 TJ Tatran Čierny Balog
- 24.05.2015 17:00 OFK Slovan Valaská 2 : 1 FK Podkonice
- 29.05.2015 17:30 FK SOKOL Nemecká – : – FK Sokol Braväcovo
- 05.06.2015 17:30 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – FK 1928 Jasenie
II. TRIEDA A (24. kolo):
- 23.05.2015 17:00 TJ Družstevník Dúbravica 3 : 8 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- 23.05.2015 17:00 FK Šalková (B) 5 : 4 ŠK Selce (B)
- 24.05.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Družstevník Mičiná
- 24.05.2015 17:00 TJ Tatran Harmanec 9 : 0 TJ Hronsek
- 24.05.2015 17:00 TJ Iskra Horné Pršany 2 : 5 TJ Slovan Tajov
- 24.05.2015 17:00 TJ Partizán Hiadeľ – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
- 24.05.2015 17:00 – FK – Baník Ľubietová
- 24.05.2015 17:00 TJ Slovan Malachov 2 : 2 ŠK Zornička Riečka
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk