Jakub Forgács Rôzne Správy

FOTO: Nemocničnými chodbami zneli piesne. Malým pacientom v Bystrici zaspieval Martin Vetrák

Takýto koncert len tak nezažijete. Na tvárach chorých detičiek vyčarovali úsmevy Martin Vetrák a Anna Burdová.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Nemocničnými chodbami zneli piesne. Malým pacientom v Bystrici zaspieval Martin Vetrák
11
Galéria
Zdroj: archív Márie Laukovej

Aj v nemocničnej škole môže byť veselo. Vo štvrtok sa o to postarali spevák Martin Vetrák za klavírneho doprovodu Anny Burdovej, ktorí svojimi piesňami vyčarili úsmevy nielen na tvárach detí.

„Koncert bol pre deti veľkým zážitkom. Mnohí sa takto naživo stretli so spevákom po prvý raz. Chceli s ním spievať, chceli byť v jeho blízkosti a on má veľký dar komunikovať s deťmi. Rozospieval všetkých, aj maminky a učiteľky,“ povedala o štvrtkovej návšteve v ZŠ zriadenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou jej zástupkyňa Mária Lauková.

Vládla skutočne úžasná atmosféra, keď nemocničnými chodbami zneli piesne ako Štěstí je krásná věc alebo Hallelujah. „Spievali deti v pyžamkách a boli šťastné. My dospelí sme boli dojatí a spievali sme s nimi,“ pokračovala Lauková.

„Maťko Vetrák a Anička Burdová sú dokonale zohratí, veľmi príjemne pôsobia a dokážu okrem kvalitnej hudby odovzdať veľa dobra, pokoja, lásky a úsmevov. Sme vďační za takéto stretnutia a vážime si umelcov, ktorí dokážu prísť medzi choré deti a potešiť ich hudbou“ dodala Lauková.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z malého koncertu v ZŠ zriadenej pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou!

V OBRAZOCH: Martin Vetrák prišiel spevom potešiť malých pacientov
11
Galéria
Zdroj: archív Márie Laukovej
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie