Jakub Forgács Hokej

Fanúšikovia baranov sa dozvedeli skvelú správu: Aha, akú novinku vymyslel bystrický klub!

V tejto dobe sa hodí každé euro a obzvlášť, keď ho môžete minúť na zápase vašich obľúbencov. Pre fanúšikov bystrických baranov máme dobré správy. Vďaka novinke odteraz pri ceste autom na domáce zápasy ušetria.

Ilustračný obrázok k článku Fanúšikovia baranov sa dozvedeli skvelú správu: Aha, akú novinku vymyslel bystrický klub!
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Ako prezradil oficiálny web HC '05 iClinic Banská Bystrica, počas domácich zápasov HC '05 iClinic Banská Bystrica, aj hodinu pred nimi a po nich, majú fanúšikovia možnosť bezplatne zaparkovať svoje vozidlá na nasledujúcich parkoviskách:

  • parkovisko pred Domom kultúry
  • parkovisko za Domom kultúry
  • parkovisko pri Malej stanici
  • na ulici Bellušova

„Je to urobené na takej džentlmenskej dohode. My to neriešime a ani nikto nerieši, kto ide skutočne na hokej. Jednoducho, hodinu pred zápasom, počas zápasu a po zápase sa na týchto parkoviskách nekontrolujú parkovacie lístky,“ uviedol marketingový manažér HC '05 iClinic Banská Bystrica Atila Béreš.

„My sa snažíme vyjsť našim fanúšikom v ústrety, nielen fanúšikom, ale aj Bystričanom, ktorí chcú chodiť na hokej, aby jednak mali kde parkovať, aby neparkovali obyvateľom Hronského predmestia pred domami, kde sa na to sem – tam sťažovali a bol tam veľký chaos, čo sa týka áut,“ pokračoval Béreš.

Samozrejme, jedná sa hlavne o zápasy, ktoré sú v týždni, keďže v nedeľu nie sú parkoviská platené. „To pri malej stanici je síce platené vždy, je tam rampa, ale tú nám vždy počas zápasov dvíhajú,“ dodal Béreš.

Pozrite si kompletnú tabuľku Tipsport Ligy

Čítajte tiež:

V tíme bystrických hokejistov nastal prievan: Káder s novými posilami, v klube skončil kanadský útočník

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM