Šport

FANDÍME SAGANOVI: Fotosúťaž pokračuje aj po skončení Tour. Získajte ceny za stovky eur

Peter Sagan obhájil na najslávnejších cyklistických pretekoch sveta zelené tričko. Pozrite sa, ako ste mu držali palce, hlasujte a hrajte o posledné vstupy do aquaparkov či adrenalín na Donovaloch.

Ilustračný obrázok k článku FANDÍME SAGANOVI: Fotosúťaž pokračuje aj po skončení Tour. Získajte ceny za stovky eur
Zdroj: TASR

Obhájil zelený dres, vyhral tri etapy, pár dní si užil žltý dres pre lídra pretekov a získal titul najbojovnejší jazdec Tour de France. Účinkovanie Petra Sagana na najprestížnejších cyklistických pretekoch sveta potešilo 100-tisíce Slovákov. Hold mu vzdali aj kolegovia z tímu, majiteľ stajne Tinkoff, súperi i cyklistické legendy.

Hoci sa prestížne podujatie Grand Tour skončilo, v sieti webov Dnes24.sk máte stále možnosť získať lákavé ceny. Fotosúťaž FANDÍME SAGANOVI sa blíži do finále!

Vyhrať môže každý

Stačí hlasovať za najlepšie fanúšikovské fotografie v našej galérii a hráte o vstupy do slovenských aquaparkov, poukaz do FunAreny na Donovaloch či špeciálny taliansky gél na pranie športovej bielizne.

Hlasovanie v aktuálnej galérii prebieha do štvrtka 28.7. do polnoci. O víťazných fotkách rozhodnete vy, naši čitatelia. Ceny čakajú aj na hlasujúcich – 10 z vás, ktorých vyžrebujeme, dostane niektorú z atraktívnych ci­en.

ČÍTAJTE AJ: Koľko stojí tréning a výchova nového Petra Sagana

Čaká nás finále

BONUSOM pre účastníkov súťaže – autorov víťazných fotiek z predchádzajúcich kôl i všetkých hlasujúcich je, že automaticky postupujú do finále, kde rozdáme 3 hlavné ceny – let balónom.

Dve letenky sú určené pre autorov najlepších fotografií, ktorých vyberiete vy, naši čitatelia. Jeden z vyžrebovaných hlasujúcich dostane tretiu vstupenku. Finále odštartuje v piatok 29.7. v správe označenej tradičným logom FANDÍME SAGANOVI.

O čo hráte v poslednom kole?

Poukážka na vstupy do FunAreny Donovaly a lanovku na Novú hoľu od PARK SNOW Donovaly.

Dve celodenné vstupenky do Aquacity Poprad. Dve celodenné vstupenky do Holidaypark Kováčová od Aquapark Kováčová. Gel na pranie LAVATRICE Sportactive ice od AB Metal, s.r.o.

O čo hráte vo finále?

Let balónom pre 1 osobu od Daruj Let Balónom.

Hlasujte a zabojujte o posledné z celkových 95 cien, ktoré rozdávame v našej letnej súťaži.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: SVET O SLOVENSKU: Sagan je rocková superstar cyklistiky! Vo svete ho milujú

sagan sutaz 4
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM