Futbal

EURO 2016 s Dnes24.sk: Kto zaváha, nevyhrá! Futbalová súťaž je tu aj vo štvrtok

Pútavé ceny stále čakajú na všetkých fanúšikov futbalových ME. Z tridsiatichštyroch sa nejaká môže ujsť aj vám, stačí sa zapojiť.

Na úvod dôležité upozornenie, uzávierka aktuálneho hracieho dňa je v piatok 17. júna 2016 o 11.00! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v tento deň okolo obeda, 17. 6. v popoludňajších hodinách nájdete na našom portáli aj novú súťažnú otázku.

PREČÍTAJTE SI: Ako z fitnes súťaží. Na futbalových ME sa koná aj prehliadka veľkých svalov

Česi sa hneď pri svojej premiére na tomto podujatí dostali v roku 1996 až do finále. V ňom nestačili na Nemcov a prehrali tesne 1:2 a to aj napriek tomu, že po Bergerovej penalte z 59. minúty viedli.

Kto strelil oba góly nemeckého tímu?

A/ Oliver Bierhoff

B/ Jürgen Klinsmann

C/ Matthias Sammer

Odpovede zadávajte do priloženého formulára (stačí napísať písmeno a, b, c) pod článkom, platí, že nie ste limitovaní jedným pokusom, ale máte ich viac, tým pádom je aj šanca byť medzi výhercami vyššia.

Všetko o kontinentálnom šampionáte nájdete na partnerskom webe Sport7.sk

O čo sa hrá?

Hrajte s nami až do konca futbalového šampionátu a získajte jednu z denných cien. Stačí poslať správnu odpoveď na súťažnú otázku, ktorú zverejňujeme každý deň popoludní v správe s logom EURO 2016 s Dnes24.sk. Každý deň hráte o balíček pánskej kozmetiky od HENKEL SLOVAKIA – v ktorom bude okrem iného Fa Men Dark Passion a got2b phenoMENal krémový gél.

Na záver súťaže sa uskutoční žrebovanie o tri hlavné ceny – let balónom od od Darujletbalonom­.sk. Definitívny víťaz získa k možnosti pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy aj tekutý bonus – kartón piva s originálnym setom pohárov od KIKA BIER.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ: EURO 2016 s Dnes24.sk: Víťazte s Kozákovým tímom. V hre sú desiatky cien

PREČÍTAJTE SI: EURO 2016 s Dnes24.sk: Komu priniesla otázka o najlepšom strelcovi ME šťastie?

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM