Jakub Forgács Rôzne Správy

Deň obce Lučatín láka PROGRAMOM: Na toto všetko sa môžete tešiť

Obdobie letných akcií sa už pomaly rozbieha. Zaujímavé podujatie sa chystá aj v Lučatíne, kde je pripravená akcia s bohatým programom.

Ilustračný obrázok k článku Deň obce Lučatín láka PROGRAMOM: Na toto všetko sa môžete tešiť
9
Galéria

Značte si do kalendárov, s sobotu sa uskutoční Deň obce Lučatín. Program sa začne o 14:30 príhovorom starostu obce. Tešiť sa môžete na DFS Dratvárik, ZŠ a MŠ Lučatín, Lúčinu – klub dôchodcov aj Element Dance club. Pripravené budú aj zábavné súťaže, hasičská pena pre deti, tombola, vystúpenie hudobnej skupiny Druhý Dych či zábava s DJ-om.

V priebehu celého dňa vás čakajú predajné stánky, skákací hrad a detský kútik. Chýbať nebudú ani stánky s občerstvením ako poľovnícky guláš, držkový guláš, grilované klobásky, langoše a mnoho ďalšieho.

Počas soboty sa uskutoční aj 7. ročník bežeckého podujatia Lučatínska 11-tka. Odštartuje o 9:24 behom chrústov do 3 rokov na 50 metrov. O 9:30 odštartuje beh predškolákov od 4 do 6 rokov na 300 metrov a o 9:35 beh žiakov na 1000 metrov. O 10:00 je naplánovaný štart hlavnej kategórie spolu so štafetovým behom. Vyhlásenie výsledkov a dekorovanie víťazov prebehne o 13:00.

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť aj to, ako to vyzeralo na Dňoch mesta Banská Bystrica!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Dni mesta Banská Bystrica 2019
9
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie