Ďalšie kolá mestskej hokejbalovej ligy
Doplnenie víkendových výsledkov Banskobystrickej hokejbalovej ligy
Nedeľa 2.5. – 12. kolo 1. ligy (Arena Barani)
HbT Lions – HbK Top-Point 2 : 4 (1:0, 0:2, 1:2) ** strely na bránu: 25 : 21 (13:7, 5:6, 7:8) **góly: 11:17 Guttmann 1:0, 19:41 Hegyi (Očenáš, Michalička) 1:1, 25:04 Hegyi (Koštial I.) 1:2, 30:14 Očenáš 1:3, 39:25 Paško I. (Guttmann, Paško A.) 2:3, 44:27 Pinka (Styk T.) 2:4
HbK Cocra Radvaň – HbK KG-System Knights BB 5 : 3 (1:0, 1:0, 3:3) ** strely na bránu: 29 : 19 (8:6, 13:8, 8:5) **góly: 06:50 Dobrík V. (Koštál) 1:0, 15:51 Dobrík V. (Mojžiš J., Launer) 2:0, 31:22 Hubáček 3:0, 32:47 Dobrík V. (Mojžiš J., Launer) 4:0, 35:25 Chudý (Nemček A.) 4:1, 36:16 Koštál (Jedlíček) 5:1, 39:40 Hukeľ (Mojžiš P.) 5:2, 42:19 Lacký 5:3
Damix Brezno – Eagles Slovenská Ľupča 3 : 5 (1:1, 0:2, 2:2) ** strely na bránu: 19 : 28 (7:7, 5:13, 7:8) **góly: 12:13 Mrena A. (Krajčo, Donoval) 0:1, 13:14 Brozman M. (Cpin) 1:1, 17:13 Fraňo (Mrena A., Mrena J.) 25:43 Mrena J. (Krajčo) 1:3, 35:07 Brozman M. (Švantner) 2:3, 37:06 Cpin (Jozefko) 3:3, 38:52 Mrena A. (Donoval) 3:4, 44:52 Donoval (Krajčo) 3:5
Plej-Bojs – Devil Veľký Krtiš 2 : 3 sn (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) ** strely na bránu: 34 : 6 (7:2, 8:3, 19:1) **góly: 01:50 Matuška (Fekiač, Mács) 0:1, 12:05 Ivan (Bendík, Caban A.) 1:1, 17:32 Fekiač (Matuška) 1:2, 32:37 Ivan 2:2, rozhodujúci nájazd Matuška 2:3
Lavíny Žiar nad Hronom – HbK Zubři B. Bysrica 3 : 1 (2:0, 0:1, 1:0) ** strely na bránu: 19 : 14 (6:3, 3:6, 10:5) **góly: 07:39 Pukač 1:0, 12:56 Miškovský (Matula, Krupka) 2:0, 20:46 Náčin (Zahoran, Šávolt) 2:1, 40:14 Matula (Miškovský) 3:1
Mužstvo Počet zápasov Body
- COCRA * 12 29
- EAGLES * 12 26
- LIONS * 12 26
- DAMIX * 12 25
- TOP-POINT * 12 21
- KNIGHTS * 12 18
- MONKEYS 11 17
- LAVÍNY 12 17
- DEVILS 12 11
- PLEJ BOJS 12 10
- ZUBŘI 12 7
- VIPERS ** 11 6
- Istý postup do play off
** Tím odstúpil zo súťaže
Nedeľa 2.5. – 13. kolo 2. ligy (Hokejbalové ihrisko v Sásovej)
Men At Work – Weber Tornado 0 : 8 (0:3, 0:2, 0:3) ** strely na bránu: 9 : 30 (2:7, 2:10, 5:13) **góly: 04:03 Bobor J. (Rončák, Müller) 0:1, 10:38 Bobor Ma. 0:2, 12:57 Maršálek (Müller, Bobor Ma.) 0:3, 16:41 Bobor Ma. (Cisár) 0:4, 25:25 Rončák (Müller, Bobor Ma.) 0:5, 37:43 Maršálek (Müller) 0:6, 41:26 Bobor Ma. (Müller) 0:7, 44:39 Müller 0:8
Radvaň Stars – TJ Kremnica Wolves 2 : 4 (0:0, 0:2, 2:2) ** strely na bránu: 18 : 29 (2:5, 5:11, 11:13) **góly: 15:25 Kapšo (Balala) 0:1, 15:53 Balala (Kapšo) 0:2, 36:04 Šopoň 0:3, 39:48 Kapšo (Balala) 0:4, 44:42 Brucháč 1:4, 44:54 Brucháč (Šalamun I.) 2:4
Cult Club Canadiens – Berserker 3 : 1 (0:0, 3:1, 0:0) ** strely na bránu: 26 : 25 (9:8, 9:9, 8:8) **góly: 20:00 Melichar A. (Srnka B., Budoš) 1:0, 21:44 Caban J. (Brozman P.) 2:0, 23:36 Lobotka (Maliniak, Kurian) 2:1, 25:42 Budiš (Gajdoš Ma.) 3:1
Citrus Team B – Sport Trend Žiar nad Hronom 0 : 11 (0:4, 0:4, 0:3) ** strely na bránu: 18 : 32 (7:10, 4:12, 7:10) **góly: 00:29 Považanec (Mihálik) 0:1, 05:49 Hronec 0:2, 07:17 Valko K. (Hronec) 0:3, 10:53 Hronec (Valko K.) 0:4, 15:45 Hronec 0:5, 16:25 Uhrovič (Považanec, Vallo) 0:6, 25:26 Považanec (Vallo) 0:7, 29:51 Vallo (Považanec, Uhrovič) 0:8, 32:56 Valko T. (Hronec) 0:9, 41:50 Valko K. (Valko T.) 0:10, 44:29 Vallo (Uhrovič) 0:11
Staré Hory Bruins – Oskar 0 : 7 (0:0, 0:2, 0:5) ** strely na bránu: 12 : 21 (2:5, 7:5, 3:11) **góly: 18:35 Matoušek T. 0:1, 20:25 Matoušek T. 0:2, 36:59 Matoušek T. (Danko I.) 0:3, 38:35 Habodász B. 0:4, 40:13 Branecký ml. (Danko I.) 0:5, 41:09 Matoušek T. (Branecký ml., Branecký st.) 0:6, 43:27 Branecký st. (Vránsky, Filipi) 0:7
**HbK Eagle Sásová – Wanderers Valaská 5 : 0 kontumačne **
HbK Wizards B. Bystrica – Horná Ves Sharks 2 : 6 (1:0, 0:1, 1:5) ** strely na bránu: 20 : 44 (7:16, 4:17, 9:11) **góly: 12:14 Maľa 1:0, 24:21 Mičinec 1:1, 31:02 Považan (Mališ) 1:2, 33:38 Maľa 2:2, 34:25 Mak (Brhlík, Mičinec) 2:3, 41:20 Brhlík 2:4, 41:50 Talapka F. (Vetrák J.) 2:5, 42:00 Mališ (Vetrák J., Považan) 2:6
Viking Warriors – Rangers 3 : 2 sn (2:1, 0:0, 0:1) ** strely na bránu: 23 : 17 (8:7, 6:3, 9:7) **góly: 06:19 Kováč (Juras, Malár) 0:1, 07:00 Oravkin Pa. (Oravkin Pe.) 1:1, 07:37 Oravkin Pa. (Oravkin Pe.) 2:1, 44:11 Kováč (Juras) 2:2, //rozhodujúci nájazd Babík 3:2 //
HbK Barani – Extrem Sásová 3 : 14 (1:4, 0:7, 2:5) ** strely na bránu: 21 : 58 (2:19, 10:22, 9:17) **góly: 00:59 Kandra (Truban) 1:0, 08:49 Janovský (Maliňák, Laubert) 1:1, 12:38 Janovský 1:2, 13:56 Maliňák (Ondráček, Petro) 1:3, 14:51 Ondráček (Petro) 1:4, 15:14 Petro 1:5, 17:50 Ondráček (Petro) 1:6, 22:06 Laubert (Petro, Maliňák) 1:7, 22:49 Petro (Laubert, Ondráček) 1:8, 26:13 Janovský (Petro, Laubert) 1:9, 28:13 Laubert (Petro) 1:10, 29:25 Petro (Maliňák) 1:11, 31:06 Truban 2:11, 32:36 Petro 2:12, 41:08 Petro (Laubert) 2:13, 41:53 Laubert (Petro) 2:14, 44:43 Kandra (Sobotník) 3:14
Berserker – Staré Hory Bruins 5 : 2 (2:0, 2:1, 1:1) ** strely na bránu: 30 : 25 (8:7, 16:11, 6:7) **góly: 01:07 Bača (Maliniak) 1:0, 08:42 Maliniak (Bača, Lobotka) 2:0, 16:51 Hromada M. (Lovás) 2:1, 20:02 Pilko (Maliniak, Lobotka) 3:1, 29:36 Pilko (Maliniak) 4:1, 39:00 Kaliský 4:2, 42:38 Bača (Kurian) 5:2
Mužstvo Počet zápasov Body
- C.C.CANADIENS * 13 35
- BERSERKER * 13 31
- SPORT-TREND * 12 30
- EXTRÉM * 13 29
- WOLVES * 12 28
- W.TORNÁDO 13 26
- EAGLE 13 26
- SHARKS 13 24
- V.WARRIORS 12 20
- OSKAR 13 18
- BARANI 13 15
- WANDERERS 12 13
- STARS 13 12
- WIZARDS 12 12
- CITRUS TEAM B 10 9
- RANGERS 13 6
- BRUINS 13 5
- M.A.WORK 13 0
- Istý postup do play off