Čo všetko môžu zažiť Bystričania cez týždeň? PREHĽAD, ktorý pomôže zahnať nudu

Kam za oddychom či zábavou počas nadchádzajúcich siedmich dní? Nepátrajte po internete! Prinášame vám šikovný prehľad akcií v našom mieste a okolí.

Jakub Forgács

TAJÁK NA BICYKLI

26. septembra o 9:30, GJGT – Vlkanová

Vidieť obrovskú kolónu cyklistov pod Urpínom nemôžeme každý deň. Už onedlho na naše cesty vyrazia bystrickí stredoškoláci.

EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV

26. septembra o 10:00, Štátna vedecká knižnica

Podujatie o cudzích jazykoch a kultúrach v cudzích jazykoch. Pre všetkých, ktorí chcú spoznávať cudzie jazyky a kultúry.

OKTÓBERFEST UMB

26. septembra o 17:00, Amfiteáter

Tešiť sa môžete na skvelú zábavu, jedlo, pivo a koncerty kapiel. Predstavia sa Helenine Oči, Bijouterrier, Rock Reunion a Med.

ŽENSKÁ SPEVÁCKA SKUPINA A ĽUDOVÁ HUDBA URPÍN

27. septembra o 19:00, Komorná sála SOS

V Bystrici sa môžu tešiť všetci milovníci folklóru. V cykle večery s ľudovou hudbou sa predstaví ženská spevácka a ľudová hudba Urpín.

SVETOVÝ DEŇ CESTOVNÉHO RUCHU 2017

27. a 30. septembra, Banská Bystrica

Využite jedinečnú príležitosť, pozrieť si historické skvosty Bystrice zadarmo. Čakajú na vás výstavy aj voľný vstup na Hodinovú vežu.

BASS FEST+2017

27. – 30. septembra, Cikkerova sieň historickej radnice

V Bystrici zažijeme veľký hudobný sviatok. Na Bass Feste sa predstavia hudobníci, ktorí so sláčikovými nástrojmi predvádzajú divy.

MARTA NAPOSLEDY

29. septembra o 19:00, Aula Beliana

Legendárna speváčka sa rozhodla, že v roku 2017 vo svojich sedemdesiatich piatich rokoch ukončí spevácku kariéru. Nenechajte si ujsť jej posledné exkluzívne 3 koncerty na Slovensku, ktoré budú neodolateľné a potešia dušu nejedného z nás.

MINISTRY of HOUSE

29. septembra, Ministry of Fun

Piatkový večer bude opäť patriť tanečnej zábave v najznámejšom banskobystrickom klube. Do nálady vám zahrajú DJ Dave, DJ eMTy & DJ Mustee.

MINISTRY of FIGHT

30. septembra, Ministry of Fun

V sobotu večer sa v Ministry strhne boj. Ani počas Ministry of Fight nebude núdza o hudobnú zábavu v podaní DJov Jay Jaya & Izzyho.

MALACHOVSKÁ MAŠKRTA

1. októbra, Kultúrny dom Malachov

V neďalekom Malachove to bude rozvoniavať dobrotami. Súťažiť sa bude v kategóriách torta, koláč a slané pečivo a pripravený je aj pestrý program.

Pozrite si v priloženej fotogalérii aj zábery novootvorenej bystrickej autobusky!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame