Čo prinesie VÍKEND po VIANOCIACH? Vybrali sme TOP 12 akcií, žiť to bude nielen v centre
Chcete sa po sviatkoch trochu rozhýbať? Máme pre vás niekoľko tipov nielen na párty. Na svoje si prídu malí i veľkí.
S tebou ma baví svet (1982)
26. decembra o 17.30 hod., Ľadový Amfiteáter
Traja otcovia vezmú svoje deti na „pánsku jazdu“ do hôr, z ktorej sa stane chaotická, ale láskyplná rodinná dovolenka. Film plný humoru ukazuje rozdielne povahy rodičov aj detí a silu rodinných vzťahov.
Pastierske Vianoce
26. decembra o 18.00 hod., Kostol Panny Márie Pomocnice
Program je zameraný na tradičné vianočné a duchovné zvyky našich predkov, pričom nadväzuje na vianočné trhy trvajúce do 1. januára 2026.
Štefánska Party
26. decembra o 21.00 hod., Ministry of Fun
O zábavu sa postarajú DJi Dave x Emty, Mustee, Anndy a Izzy.
Frmol na Štefana: Young Aesthete + Otec Mirec + ďalší
26. decembra o 21.00 hod., Výklad
DJ-ský pult v strede, welcome drink a vianočná atmosféra. Presne tak bude vyzerať legendárny Frmol na Štefana vo Výklade – intenzívna trojhodinovka plná emócií, energie a hudby. Za pultom sa predstavia Young Aesthete, Otec Mirec a Kuzma B2B Lučenský čávo.
San Borondon Cyclo Fanfaria
26. decembra o 21.00 hod., U Francúza – Jazz Klub 12
Štefanská zábava 2025 @ U Francúza.
Deň detí
27. decembra o 15.00 hod., Ľadový Amfiteáter
Detské popoludnie plné pohybu a radosti – jednoduché súťaže na ľade, farebné maľovanie na tvár a návšteva veselých maskotov, ktorí sa postarajú o dobrú zábavu.
Druhú polovicu víkendových akcií nájdete na nasledujúcej strane.