Jakub Forgács
Futbal
Čaká nás predĺžený futbalový víkend: Prinášame vám PREHĽAD všetkých zápasov
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú nasledujúce dni v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
FORTUNA LIGA (28. kolo):
- 05.05.2015 16:30 ŽP Šport Podbrezová – : – MŠK Žilina
- 05.05.2015 19:00 FC ViOn Zlaté Moravce – : – FK Dukla Banská Bystrica
III. LIGA (29. kolo):
- 06.05.2015 17:00 FK Čadca – : – FK Rakytovce
- 06.05.2015 17:00 MFK Nová Baňa – FK – 34 Brusno – Ondrej
- 06.05.2015 17:00 FO Kinex Bytča – : – TJ ŠK Kremnička
IV. LIGA – SKUPINA JUH (20. kolo):
- 03.05.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) – : – FTC Fiľakovo
- 03.05.2015 16:30 TJ Prameň Kováčová – : – FC Slovan Divín
- 03.05.2015 16:30 MFK Revúca – : – JUPIE Podlavice Badín
- 03.05.2015 16:30 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – MFK Detva
V. LIGA – SKUPINA C (20. kolo):
- 02.05.2015 16:30 JUPIE Podlavice Badín (B) – : – TJ Sokol Medzibrod
- 02.05.2015 19:00 FK Šalková – : – FK 09 Bacúch
- 03.05.2015 16:30 ŠK Hrochoť – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
- 03.05.2015 16:30 TJ Sokol Repište – : – ŠK Sásová
- 03.05.2015 16:30 TJ Baník Štiavnické Bane – : – OŠK Lieskovec
- 03.05.2015 16:30 OFK 1950 Priechod – : – ŠK Partizán Čierny Balog
- 03.05.2015 16:30 ŠK Voznica – : – OFK Slovenská Ľupča
I. TRIEDA (20. kolo):
- 03.05.2015 10:30 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
- 03.05.2015 16:30 TJ ŠK Hronec – : – FK Podkonice
- 03.05.2015 16:30 FK Sokol Braväcovo – : – ŠK Selce (A)
- 03.05.2015 16:30 TJ Tatran Čierny Balog – : – TJ Mladosť Lučatín
- 03.05.2015 16:30 FK 1928 Jasenie – : – OFK Slovan Valaská
- 03.05.2015 16:30 TJ Partizán Osrblie – : – FK SOKOL Nemecká
- 03.05.2015 16:30 TJ ŠK Sokol Jakub – : – TJ – Družstevník Strelníky
II. TRIEDA A (29. kolo):
- 01.05.2015 10:30 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – TJ Hronsek
- 01.05.2015 10:30 TJ Iskra Horné Pršany – : – ŠK Zornička Riečka
- 01.05.2015 10:30 TJ Partizán Hiadeľ – : – TJ Družstevník Mičiná
- 01.05.2015 10:30 TJ Družstevník Dúbravica – : – ŠK Selce (B)
- 01.05.2015 10:30 TJ Slovan Malachov – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
- 01.05.2015 15:00 FK – Baník Ľubietová – : – TJ Tatran Harmanec
- 01.05.2015 16:30 TJ Slovan Tajov – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- 01.05.2015 16:30 – FK Šalková (B)
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk