Bohatý PROGRAM na celý týždeň. Desiatka akcií v Bystrici, stačí si vybrať

Robíte si plány na nadchádzajúce dni? Pomôže vám náš prehľad akcií. Kde všade v Bystrici sa bude dať zabaviť?

Jakub Forgács

HC '05 B. BYSTRICA – MHK 32 L. MIKULÁŠ (PRÍPRAVNÝ ZÁPAS)

22. augusta o 18:00, Zimný štadión

HC 05 Banská Bystrica pozývajú na domáci prípravný zápas proti MHk 32 L. Mikuláš. Príďte podporiť bystrických baranov!

LETNÉ KINO NA AMFITEÁTRI – PRELET NAD KUKUČÍM HNIEZDOM

22. augusta o 21:00, Amfiteáter

Štvrté augustové premietanie bude opäť venované Milošovi Formanovi: Letné kino na amfiteátri uvedie jedno z jeho najslávnejších diel Prelet nad kukučím hniezdom, ktoré sa odohráva v prostredí psychiatrickej liečebne Ameriky 70. rokov minulého storočia.

VIVAT VOX ORGANI 2017

23. augusta 2017 o 19.30, Katedrála sv. Františka Xaverského

Nápadité spojenie organovej hudby a recitácie. Spolu so Stanislavom Šurinom zavíta do Banskej Bystrice aj český herec Vladimír Krátky.

BUBBLE DAY 2017

25. augusta 2017 o 15:00, Komunitné centrum Fončorda

Už o pár dní vypukne na bystrickom sídlisku veľká tanečná sídlisková párty. Po roku sa opäť dočkáme obľúbeného podujatia Bubble Day 2017, ktoré so sebou prinesie oveľa viac ako len kopu bublifukových bublín.

LETO V PODLAVICIACH

25. augusta 2017 o 16:00, Kultúrny dom v Podlaviciach

Podujatie Leto v Podlaviciach je určené pre všetky vekové kategórie, pre malých i veľkých, rodičov i seniorov. V kultúrnom dome nájdete zaujímavé stanovištia, ktoré si pre vás pripravili organizátori spolu s ďalšími organizáciami.

MAKE SOME NOISE

25. augusta, Ministry of Fun

Piatkový večer bude opäť plný hudby a tanca. V Ministry sa počas Make Some Noise predvedú DJi Manene (CZ), DJ eMTy & DJ Dave.

VIDEO OLDIES RUDA TUČEKA

26. augusta, Ministry of Fun

Nenechajte si ujsť poriadnu oldies party. DJ Rudo Tuček a jeho hosť si pre vás pripravili naozaj to najlepšie z rokov 80tych, 90tych až po rok 2006.

MEDZINÁRODNÉ LETECKÉ DNI – SIAF 2017

26. – 27. augusta, Letisko Sliač

Na leteckej základni na Sliači už o pár dní vypukne obľúbená akcia. Ťahákom medzinárodných leteckých dní SIAF 2017 budú aj turecký tím či bombardér B1.

TEATRO TATRO: ČERVENÁ ČIAPOČKA

27. augusta o 16:00, Záhrada – CNK

Červená čiapočka je jednou z najznámejších svetových rozprávok a straší deti už viac ako dvesto rokov. Počas predstavenia sa diváci ocitnú v divokom svete rozprávok, v nudnom lese plnom nudných zvieratiek, ale aj vo svete kde áno nie je vždy áno a nie nemusí byť nie. A mucha nemusí byť mucha.

PROMENÁDNY KONCERT V BAROKOVOM ŠATE – KLOBÚKOVÝ DEŇ

27. augusta o 17:00, Mestský park

Tradičný promenádny koncert je späť! Príjemnú atmosféru dotvoria tanečníci FS Urpín v dobových kostýmoch. Nezabudnite si vziať klobúk. Najlepší klobúk vyhráva.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame