Jakub Forgács Krimi

Blesková akcia bystrických policajtov: Strateného chlapčeka (4) našli do pár minút

Mestská polícia v Banskej Bystrici apeluje na rodičov, aby si dávali pozor na svoje ratolesti a nespúšťali z nich oči ani na sekundu.

Ilustračný obrázok k článku Blesková akcia bystrických policajtov: Strateného chlapčeka (4) našli do pár minút
Zdroj: TASR

V nedeľu 29. septembra 2019 o 14:55 hodine bola nahlásená z Policajného zboru SR na operačné stredisko Mestskej polície v Banskej Bystrici nezvestnosť 4-ročného chlapca, ktorý sa stratil svojmu otcovi v parčíku pri autobusovej zastávke v Národnej ulici. Informovali o tom bystrickí mestskí policajti na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

„V priebehu 5-tich minút bol maloletý chlapec nájdený hliadkou mestskej polície ako sa hrá pri fontáne na tej istej ulici,“ uviedli policajti.

Ako dodali muži zákona, chlapec bol v poriadku, nezranený a odovzdaný jeho zákonnému zástupcovi.

Mestská polícia v Banskej Bystrici apeluje na rodičov, aby si dávali pozor na svoje ratolesti a nespúšťali z nich oči ani na sekundu. V nestráženej chvíli sa môže prihodiť čokoľvek, čo môže mať negatívny dopad na dieťa, na celý jeho život a život jeho rodičov.

Našťastie, v prípade strateného 4-ročného chlapčeka mala nezvestnosť dohru so šťastným koncom. Podobne tomu tak bolo aj pred pár dňami vo Zvolene, kde sa tiež rýchlo podarilo vypátrať strateného chlapca (10).

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie