Monika Obrtalová Rôzne

Blamáž Baranov v Púchove

V predohrávke 9. kola hokejovej Tipsport extraligy odišli banskobystrickí hokejisti po 3 body na ľad slovenskej "dvadsiatky". Barani však spôsobili svojim priaznivcom šok, keď s mladíkmi prehrali po samostatných nájazdoch. Čierny štart do s

HK SR 20 – HC 05 Banská Bystrica 2:1 pp a sn (1:1, 0:0, 0:0 – 0:0, 1:0) Góly: 8. Jakúbek, rozh. nájazd premenil Bubela – 17. Hričina. Rozhodovali: Goga. Rovenský – Valach, Martinko, vylúčení 0:2, presilovky a oslabenia: 0:0

Slovenská dvadsiatka v úvode zaskočila favorizovaných Bystričanov a v 8. minúte sa ujala vedenia zásluhou Jakúbeka. Hostia síce vyrovnali Hričinom, no potom až do konca riadneho času nedokázali nájsť recept na prekonanie spoľahlivého brankára Šimbocha. Gól nepadol ani v predĺžení a tak prišiel na rad nájazdový rozstrel, v ktorom o prekvapujúcom víťazstve SR 20 rozhodol Bubela.