Bartánus po predĺžení kontraktu s Bystricou: Spoločnou prácou by sme titul mohli znova dosiahnuť

Pod Urpín prišiel pred štartom uplynulej sezóny a v základnej časti odohral 48 zápasov, v ktorých strelil pätnásť gólov a na 14 prihral. V 14 dueloch play-off pridal sedem bodov.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Bartánus po predĺžení kontraktu s Bystricou: Spoločnou prácou by sme titul mohli znova dosiahnuť
Zdroj: TASR

Vedenie HC '05 iClinic Banská Bystrica sa dohodlo na predĺžení zmluvy na sezónu 2018/19 s útočníkom Marekom Bartánusom. Tipsportligový klub o tom informoval na svojej internetovej stránke.

Tridsaťjedenročný hráč prišiel pod Urpín pred štartom uplynulej sezóny a v základnej časti odohral 48 zápasov, v ktorých strelil pätnásť gólov a na 14 prihral. V 14 dueloch play-off pridal sedem bodov (5+2).

„Som veľmi šťastný, že naša spolupráca pokračuje aj na ďalší rok. Pevne verím, že sa dám čo najrýchlejšie dokopy a som plný očakávaní, čo nám nasledujúca sezóna prinesie. Na jednej strane som trochu smutný, že kvôli zraneniu nestihnem Ligu majstrov, ale teším sa na nových chlapcov. Verím, že partia bude rovnako dobrá ako minulý rok a že budeme opäť pozerať po najvyšších cieľoch. Verím, že spoločnou prácou by sme titul mohli znova dosiahnuť, ale je veľmi skoro o niečom takom hovoriť,“ povedal Bartánus.

Zdroj: TASR