Barani si pripísali ďalšiu PREHRU: V dramatickom dueli nestačili na Nitru

Hokejisti HK Nitra zdolali v 15. kole Tipos extraligy Banskú Bystricu 4:3 po predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Barani si pripísali ďalšiu PREHRU: V dramatickom dueli nestačili na Nitru
Zdroj: Rastislav Búgel

„Corgoni“ vyhrávali už 2:0, ale v prostrednej časti stratili vedenie v priebehu troch minút, keď sa dvakrát presadil hosťujúci Troock. Najväčšou hviezdou večera však bol domáci navrátilec Jozef Baláž, ktorý strelil dva góly a asistoval aj pri rozhodujúcom góle Donagheyho.

HK Nitra – HC ´05 Banská Bystrica 4:3 po predĺžení (1:0, 1:3, 1:0 – 1:0)

• Góly: 5. Baláž (Švarný, Tvrdoň), 24. Baláž (Tvrdoň, Gajdoš), 59. Morrison (Donaghey, Buncis), 62. Donaghey (Baláž) – 29. Troock (Kontos, Výhonský), 31. Troock (Kontos, Björkung), 32. Sukeľ (Bíreš, Bačik)
  • Rozhodovali: Baluška, Goga – Synek, Hercog
  • Vylúčení: 1:3
  • Presilovky: 1:0
  • 2 334 divákov
  • Nitra: O´Connor – Donaghey, Mezei, Gajdoš, Erkamps, Bodák, Švarný, Pupák – A. Sýkora, Myklucha, B. Morrison – Bajtek, J. Baláž, Tvrdoň – Krivošík, Buncis, Pekarčík – Lacka, Knies, Molnár
  • Banská Bystrica: Rahm – Pavlin, Bačik, Björkung, Kojo, Luža, Holenda, Frídel – Troock, Kontos, Výhonský – Gašpar, Tamáši, Urbánek – Kabáč, Bíreš, J. Sukeľ – Bača, Jamrich, Gabor

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.