Barani nastúpia proti Košiciam v špeciálnych dresoch. Ich dražbou podporia dobrú vec

Bystrickí hokejisti aj tento rok zabojujú dražbou špeciálnych dresov za zdravé prsia. Pozrite, ktorý známy športovec vhodí úvodné buly zápasu.

Domáce stretnutie hokejistov HC ´05 iClinic Banská Bystrica proti HC Košice, ktoré je na programe v stredu 13.2. o 17:30, bude mať zároveň benefičný charakter. Bystrický klub už druhý rok po sebe podporuje myšlienku Avonu, ktorá svojou kampaňou bojuje proti rakovine prsníka. Na zápas hokejisti nastúpia v špeciálnej bielo-ružovej edícii dresov.

Úvodné buly zápasu vhodí Vladimír Moravčík, úspešný bojovník v thajskom boxe a kickboxe: „Som veľmi potešený, že som dostal takúto možnosť podporiť dobrú vec a zúčastniť sa charitatívnej akcie. Rád som tomu vyšiel v ústrety,“ povedal.

„HC ´05 iClinic Banská Bystrica venuje do dražby špeciálnu sadu dresov. Dražba bude zverejnená na našej internetovej stránke a taktiež na Facebooku. Celý výťažok poputuje na verejnú zbierku Avon Pochod 2019,“ uviedol Andrej Sliacky, marketingový a eventový manažér bystrického hokejového klubu.

Pozrite si v priloženom videu a fotogalérii aj zábery z jedinečného Winter Classic pohronského derby pod Urpínom!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk