Hokej

Barani majú ďalšieho potvrdeného hráča: V Bystrici pokračuje aj Brian Ihnačák

Bystrický klub už informoval aj o pokračovaní spolupráce s brankármi Filipom Belányim a Matejom Gajanom, obrancami Ivanom Ďatelinkom a Jakeom Cardwellom a útočníkmi Michalom Kabáčom, Alexom Tamášim a Mattom Misteleom.

Ilustračný obrázok k článku Barani majú ďalšieho potvrdeného hráča: V Bystrici pokračuje aj Brian Ihnačák
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

V extraligovom hokejovom klube HC 05 Banská Bystrica bude v sezóne 2020/2021 pôsobiť aj útočník Brian Ihnačák. „Barani“ informovali o pokračovaní spolupráce s talianskym reprezentantom so slovenskými koreňmi na sociálnych sieťach.

Ihnačák hral za Banskú Bystricu už v sezóne 2019/2020, po ktorej odišiel do talianskeho klubu Meran/Merano. Počas ročníka 2020/2021 sa vrátil pod Urpín a okamžite sa zaradil k lídrom tímu. V základnej časti odohral 21 zápasov, v ktorých získal 28 kanadských bodov za 10 gólov a 18 asistencií. V play off pridal 2 body (1+1) v 4 zápasoch.

Banskobystrický klub nedávno informoval aj o pokračovaní spolupráce s brankármi Filipom Belányim a Matejom Gajanom, obrancami Ivanom Ďatelinkom a Jakeom Cardwellom a útočníkmi Michalom Kabáčom, Alexom Tamášim a Mattom Misteleom.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM