Jakub Forgács Rôzne

Aktuálne dianie v Bystrici: Čo o nej viete a čo naopak netušíte?

Banská Bystrica. Mesto, v ktorom žijeme a sledujeme všetky nové informácie, ktoré sa týkajú nás všetkých. Je to však skutočne tak? Čo viete o aktuálnom dianí a čo naopak netušíte sa teraz môžete dozvedieť v našom špeciálnom kvíze.

Ilustračný obrázok k článku Aktuálne dianie v Bystrici: Čo o nej viete a čo naopak netušíte?
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Väčšina ľudí je presvedčená, že o dianí vo svojom meste má výborný prehľad. Výnimkou zaiste nie sú ani Banskobystričania. Je to však skutočne tak? Zahrajte si náš špeciálny kvíz.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Tak poďte do toho :)

Hrajte tu: Čo viete o aktuálnom dianí v Bystrici? (špeciálny kvíz)

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte bystrické ulice, banskobystrické námestie, známu bystrickú dominantu, bystrických športovcov, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Bystrici, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM