Jakub Forgács Futbal

Mnohé výsledky, ktoré sa zrodili v druhom kole Slovnaft Cupu, prekvapili. Príkladom je osud favorita, prvoligového Ružomberku, ktorý sa s postupom musel rozlúčiť po prehre v Kremničke. Vieme aj to, ako sa darilo ostatným tímom z nášho regiónu...

Ilustračný obrázok k článku Treťoligová Kremnička sa postarala o senzáciu: V druhom kole Slovenského pohára vyradila favorita

Púť v domácom pohári prekvapivo rýchlo ukončili futbalisti MFK Ružomberok. Zverenci trénera Ladislava Šimča v stredu prehrali na pôde účastníka III. ligy Stred TJ ŠK Kremnička 0:1, keď sa o jediný a zároveň postupový gól domácich v zápase postaral v 72. minúte Adam Sámel.

Do 3. kola Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2014/2015 nakoniec postúpili aj futbalisti Spartaka Trnava. V stredajšom súboji 2. kola zvíťazili na pôde FK-34 Brusno-Ondrej 2:1, keď sa o víťazný gól postaral v 77. minúte Tomáš Egert.

Do ďalšej fázy postúpili aj futbalisti FK Rakytovce. V zápase s TJ Družstevník Liptovská Štiavnica si so súperom poradili v pomere 3:1. V 3. kole si zahrá aj Podbrezová, ktorá zdolala Vyšné Opátske 1:0.