Jakub Forgács Iné športy

Kickboxerky z Revúcej zabojovali na medzinárodnom turnaji. Domov sa vrátili s triumfom.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Revúca s medzinárodným úspechom. Mladá kickboxerka vybojovala prvé miesto
7
Zdroj: Kickbox Leon Revúca

Medzinárodná súťaž Czech Open sa počas minulého víkendu konala v Prahe v športovej hale za účasti 12 krajín. Nechýbali pretekári z Rakúska, Bieloruska, Chorvátska, Česka, Maďarska, Talianska, Poľska, Rumunska, Ruska, Slovenska, Slovinska a Ukrajiny. Celkovo prišlo 703 zápasníkov a štartujúcich bolo 885.

Darilo sa aj revúckym kickboxerom. Alžbeta Teličáková vybojovala 1. miesto v Hard style dievčatá a 3. miesto –28 kg v lightcontact.

Natálka Tószegiová, na to, že je začiatočníčka, sa držala dobre. Vyradila ju Martina Wieteska z X Ffght PL, ktorá zvíťazila. Obe dievčatá dostali pozvánku na open Majstrovstvá Poľska v máji 2018.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z pretekov!

V OBRAZOCH: Medzinárodný úspech revúckeho kickboxu