Futbalistov z regiónu čakajú ďalšie stretnutia: PREHĽAD víkendových zápasov v kocke

Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Futbalistov z regiónu čakajú ďalšie stretnutia: PREHĽAD víkendových zápasov v kocke
Foto: Jozef Milan

III. LIGA (17. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) – : – FK Rakytovce
  • 29.03.2015 10:30 TJ ŠK Kremnička – : – OFK Teplička nad Váhom
  • 29.03.2015 15:00 FK – 34 Brusno – Ondrej – FK Čadca

IV. LIGA – SKUPINA JUH (15. kolo):

  • 29.03.2015 15:00 FTC Fiľakovo – : – TJ Prameň Kováčová
  • 29.03.2015 15:00 JUPIE Podlavice Badín – : – MFK Spartak Hriňová
  • 29.03.2015 15:00 FC Slovan Divín – : – MFK Lokomotíva Zvolen (B)
  • 29.03.2015 15:00 FK CSM Tisovec – : – ŽP Šport Podbrezová (B)

V. LIGA – SKUPINA C (15. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 TJ Tatran VLM Pliešovce – : – ŠK Voznica
  • 28.03.2015 15:00 TJ Sokol Medzibrod – : – OFK 1950 Priechod
  • 29.03.2015 15:00 OŠK Lieskovec – : – ŠK Partizán Čierny Balog
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Sásová – : – OFK Slovenská Ľupča
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Hrochoť – : – FK Šalková
  • 29.03.2015 15:00 TJ Sokol Repište – : – TJ Baník Štiavnické Bane
  • 29.03.2015 16:30 FK 09 Bacúch – : – JUPIE Podlavice Badín (B)

I. TRIEDA (15. kolo):

  • 29.03.2015 15:00 FK SOKOL Nemecká – : – TJ ŠK Hronec
  • 29.03.2015 15:00 OFK Slovan Valaská – : – TJ – Družstevník Strelníky
  • 29.03.2015 15:00 TJ Mladosť Lučatín – : – FK – 34 Brusno – Ondrej (B)
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Selce (A) – : – ŠK Obecný podnik lesov Poniky
  • 29.03.2015 15:00 FK Podkonice – : – TJ ŠK Sokol Jakub
  • 29.03.2015 15:00 FK Sokol Braväcovo – : – TJ Partizán Osrblie
  • 29.03.2015 15:00 TJ Tatran Čierny Balog – : – FK 1928 Jasenie

II. TRIEDA A (17. kolo):

  • 28.03.2015 15:00 FK Šalková (B) – : – TJ Iskra Horné Pršany
  • 29.03.2015 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica – : – TJ Partizán Hiadeľ
  • 29.03.2015 10:30 ŠK Selce (B) – : – TJ Tatran Harmanec
  • 29.03.2015 15:00 – TJ Hronsek
  • 29.03.2015 15:00 TJ Slovan Malachov – : – TJ Družstevník Dúbravica
  • 29.03.2015 15:00 TJ Družstevník Mičiná – : – TJ Slovan Tajov
  • 29.03.2015 15:00 ŠK Zornička Riečka – : – ŠK Sokol FO Staré Hory
  • 29.03.2015 15:00 FK – Baník Ľubietová – : – OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame