Čaká nás ďalší futbalový víkend: Pripravte sa a pozrite si PREHĽAD, kto si s kým zahrá

Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú tento víkend v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Čaká nás ďalší futbalový víkend: Pripravte sa a pozrite si PREHĽAD, kto si s kým zahrá
Foto: Stanislav Černák

FORTUNA LIGA (26. kolo):

  • 18.04.2015 16:30 ŽP Šport Podbrezová – : – FK Dukla Banská Bystrica

III. LIGA (20. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 FK Rakytovce – FK – 34 Brusno – Ondrej
  • 18.04.2015 16:00 ŠKM Liptovský Hrádok – : – TJ ŠK Kremnička

IV. LIGA – SKUPINA JUH (18. kolo):

  • 19.04.2015 10:30 ŽP Šport Podbrezová (B) – : – JUPIE Podlavice Badín
  • 19.04.2015 16:00 TJ Prameň Kováčová – : – FK CSM Tisovec
  • 19.04.2015 16:00 MFK Lokomotíva Zvolen (B) – : – ŠK Vinica

    Detail

V. LIGA – SKUPINA C (18. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 JUPIE Podlavice Badín (B) – : – ŠK Hrochoť
  • 18.04.2015 19:00 FK Šalková – : – ŠK Sásová
  • 19.04.2015 16:00 TJ Sokol Repište – : – TJ Sokol Medzibrod
  • 19.04.2015 16:00 TJ Baník Štiavnické Bane – : – TJ Tatran VLM Pliešovce
  • 19.04.2015 16:00 OFK 1950 Priechod – : – OŠK Lieskovec
  • 19.04.2015 16:00 ŠK Voznica – : – FK 09 Bacúch
  • 19.04.2015 16:00 OFK Slovenská Ľupča – : – ŠK Partizán Čierny Balog

I. TRIEDA (18. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 TJ Partizán Osrblie – : – TJ Mladosť Lučatín
  • 18.04.2015 16:00 ŠK Obecný podnik lesov Poniky – : – FK SOKOL Nemecká
  • 18.04.2015 16:00 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) – : – TJ – Družstevník Strelníky
  • 19.04.2015 16:00 TJ ŠK Hronec – : – FK Sokol Braväcovo
  • 19.04.2015 16:00 TJ Tatran Čierny Balog – : – FK Podkonice
  • 19.04.2015 16:00 FK 1928 Jasenie – : – ŠK Selce (A)
  • 19.04.2015 16:00 TJ ŠK Sokol Jakub – : – OFK Slovan Valaská

II. TRIEDA A (20. kolo):

  • 18.04.2015 16:00 TJ Hronsek – : – ŠK Zornička Riečka
  • 18.04.2015 16:00 FK – Baník Ľubietová – : – TJ Družstevník Mičiná
  • 18.04.2015 16:00 ŠK Sokol FO Staré Hory – : – FK Šalková (B)
  • 19.04.2015 16:00 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA – : – ŠK Selce (B)
  • 19.04.2015 16:00 TJ Slovan Tajov – : – ŠKM SAVON Banská Bystrica
  • 19.04.2015 16:00 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Slovan Malachov
  • 19.04.2015 16:00 TJ Iskra Horné Pršany –
  • 19.04.2015 16:00 TJ Partizán Hiadeľ – : – TJ Družstevník Dúbravica

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Odporúčame