V Bystrici sa predstavia medzinárodné firmy. Zažijeme veľtrh pracovných príležitostí

Nájsť si v dnešnej dobe dobrú prácu nie je vôbec jednoduché a obzvlášť pre absolventov. Už onedlho sa však priamo pod Urpínom bude konať špeciálny deň kariéry!

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku V Bystrici sa predstavia medzinárodné firmy. Zažijeme veľtrh pracovných príležitostí
Zdroj: TASR

Hľadáte si vhodnú prácu po škole? Už v stredu 5. októbra o 9:30 sa v slávnostnej aule historickej budovy na Ekonomickej fakulte UMB bude konať Univerzitný deň kariéry 2016 organizovaný Kariérnym centrom UMB pod záštitou rektora Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Vladimíra Hiadlovského.

Čítajte tiež: Pestrá ponuka, z ktorej si vyberie každý. 50 voľných pracovných miest v Bystrici

„Cieľom Univerzitného dňa kariéry /UDK/ je podporovať komunikáciu a spoluprácu študentov a absolventov UMB s potenciálnymi zamestnávateľmi v rámci sprostredkovania práce, stáže, brigády, praxe alebo spolupráce na bakalárskych a diplomových prácach. Výstavná sekcia UDKbude v slávnostnej aule, kde sa firmy prezentujú formou výstavných stánkov,“ uviedla Zuzana Ševčíková, referent marketingovej komunikácie UMB.

Vo výstavnej sekcii bude podľa jej slov vyhradený priestor aj pre kariérovú poradkyňu, ktorá bude poskytovať bezplatné kariérové poradenstvo. V druhej sekcii CAREER FAIR sa firmy prezentujú na základe motivujúcich a inšpirujúcich workshopov. Na workshopoch prednášajú úspešní zamestnanci firiem a odborníci z praxe.

Siedmeho ročníka Univerzitného dňa kariéry sa zúčastní 26 vystavovateľov. „Predstavia sa firmy z domáceho i zahraničného prostredia a aj nováčikovia na našom trhu. Price Waterhouse Coopers, SwissRe, EY, Dell, KPMG, Henkel, Injoy agency, Information Planet, Adient Slovakia, IBM, Siemens, Decathlon, Deloitte, BDO, Kia Motors Slovakia, Lionbridge, Campleaders, Amazon, Grafton, TPA Horwath, Tesco stories, Eures, Neky – kariérové poradenstvo, CFA Institute, SAIA, Zadobe,“ vymenovala Ševčíková.

Pozrite si v bohatej fotogalérii aj pestré zábery z ulíc mesta, zachytené začiatkom októbra!

Čítajte tiež: Radi pracujete s internetom a ľuďmi? Nový JOB v našom okrese práve teraz!

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame