To je PARÁDA! Kickboxeri z Erawan gymu vybojovali na MAJSTROVSTVÁCH Slovenska 9 medailí, FOTO
Bojovníci z banskobystrického klubu opäť predviedli svoje kvality. Tentoraz zabodovali na slovenskom šampionáte.
Majstrovstvá Slovenska v kickboxe sa konali 30. mája v Poprade. Nechýbala na nich ani šestica pretekárov z banskobystrického Erawan gymu.
Mladí kickboxeri sa predstavili v kategóriách Light contact a Kicklight. „Spolu sa nám podarilo získať deväť medailí: trikrát zlato, trikrát striebro a trikrát bronz,“ uviedol pre spravodajský portál Dnes24.sk tréner Róbert Výboštek..
Medailová bilancia
- Dušan Chorvatovič – 2× zlato
- Matúš Kordoš – 1× zlato
- Matej Bukový – 2× striebro
- Jakub Vančo – 1× bronz
- Sebastián Bučko – 1× bronz
- Maxim Legéň – 1× striebro a 1× bronz
„Chcem sa chalanom poďakovať za vzornú reprezentáciu nášho klubu a Mesta Banská Bystrica. Vidno na nich, že ušli veľký kus cesty a veľký progres, ktorý ma nesmierne teší,“ dodal spokojný Výboštek.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.