Premiér hovorí o obrovskom investorovi z IT oblasti. Fico: V Bystrici sa nám rodí až 3000 džobov!

Nájsť si prácu v našom meste vôbec nie je také jednoduché. Svoje o tom vedia mnohí Bystričania, ktorí kvôli nej vycestujú do iných miest. Slová premiéra však dávajú nádej, že mnohým, ktorí si u nás nevedia nájsť džob, svitá na lepšie časy. Pod Urpín má podľa jeho slov namierené veľký investor.

Ilustračný obrázok k článku Premiér hovorí o obrovskom investorovi z IT oblasti. Fico: V Bystrici sa nám rodí až 3000 džobov!
Zdroj: TASR

Ak hľadáte prácu alebo chcete vymeniť súčasný džob, zbystrite pozornosť. Premiér Robert Fico v utorok pre HNonline.sk povedal, že v oblasti investícií chystá prekvapenie. Podľa premiéra je v hre vytvorenie tisícov pracovných miest. Čo je však na tom celom najlepšie, týkať by sa to malo práve Banskej Bystrice.

„Môžem povedať, že máme pripraveného jedného obrovského investora z IT oblasti, skoro 2500 až 3000 pracovných miest sa nám rodí teraz v Banskej Bystrici,“ oznámil Robert Fico na diskusnom fóre Hospodárskych novín HN Club.

Hoci zatiaľ viac neprezradil, dozvedieť sa ďalšie skutočnosti o príchode nového investora vraj budeme môcť už v decembri alebo januári. „Nepatrím však medzi tých, ktorí dopredu hovoria, že niečo príde a potom to nakoniec nepríde,“ upozornil pre HN Club.

Čítajte tiež:

Ak sa obhliadate po novej práci, zbystrite pozornosť: Bystrica zháňa ľudí na atraktívne pozície!

Obzeráte sa po novej práci? Nájsť si ju pred Vianocami určite poteší, aha aké ponuky sa objavili!

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame