OTVORILI ďalšie kúpalisko v kraji: Vstupné je len pár EUR, pre dôchodcov ZDARMA!
Letná sezóna je v plnom prúde. A hoci extrémne horúčavy skončili a prišlo mierne ochladenie, v týchto dňoch otvorili ďalšie kúpalisko na Horehroní.
Prednedávnom sme vám priniesli podrobný prehľad cien na 20 kúpaliskách v Banskobystrickom kraji. Pribudlo k nim ďalšie, ktoré otvorili v obci Jasenie (okres Brezno).
Kúpalisko za pár eur
Obec už pred niekoľkými dňami na sociálnej sieti avizovala, že kúpalisko otvoria v pondelok 6. júla. Prevádzkový čas je od pondelka do nedele v čase od 10.00 do 18.30 hod.
Ceny vstupov sú podľa zverejneného cenníka pre osoby od 16 rokov 5 eur na deň a pre deti od 4 do 15 rokov 2,50 eur na deň, pričom po 16.00 hod. je zľava 50 %.
Deti do 3 rokov vrátane a dôchodcovia nad 70 rokov majú vstup zdarma.
V prípade záujmu ohľadne prevádzky kúpaliska sa môžete informovať na telefónnom čísle 0902 478 792. Ako dodala obec, informácie ohľadne uzatvorenia kúpaliska v daných dňoch z prevádzkových dôvodov budú zverejnené na web stránke obce alebo jej facebookovej stránke.
Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.
Foto: ilustračné