Hokejisti HC MV Transport Prešov zvíťazili v nedeľňajšom zápase 32. kola Tipos extraligy nad HKM Zvolen 5:4 po predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Zvolen v Prešove viedol už o 2 góly: Definitívne rozhodnutie však prišlo až v predĺžení
Zdroj: TASR/Ján Krošlák

V zápase dokázali stiahnuť manko 0:2 aj 1:3 a za stavu 4:3 siahali po troch bodoch. Útočník Zvolena Michael Huntebrinker v 58. minúte vyrovnal, no domáci sa napokon predsa len tešili z víťazstva. V 3. minúte predĺženia o ňom rozhodol Dante Salituro.

Zvolen prehral druhý zápas po sebe a štvrtý z uplynulých piatich. V tabuľke je priebežne na 2. mieste o skóre za Slovanom Bratislava. Prešovčania zvíťazili tretíkrát po sebe, ale naďalej sú na poslednom 12. mieste.

Podrobné štatistiky zo zápasu nájdete na nasledujúcej strane.