Katarína Oravská Kultúra

Zumbathon už tento piatok v Aréne Brezno: Výťažok z podujatia poputuje breznianskym bábätkám

Už tento piatok môžete spáliť kalórie tanečnou zábavou. Pod vedením 3 inštruktoriek z Brezna, Senice a Prievidze sa u nás uskutoční prvé podujatie tohto druhu na Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku Zumbathon už tento piatok v Aréne Brezno: Výťažok z podujatia poputuje breznianskym bábätkám
Foto: Katarína Oravská

Zumbovať budete môcť celý deň od 10:00. Na svoje si prídu deti, seniori, tehuľky, ale aj tí, ktorí si chcú seriózne zamakať. „Cvičiť sa budú všetky exitujúce druhy Zumby okrem Aqua, keďže na tú by bol potrebný bazén,“ povedala Katarína Kováčiková Šperková, inštruktorka Zumby Brezno. Na Slovensku ide o jedinú takúto komplexnú Zumba akciu. Navyše, Zumbathon má aj dobročinný rozmer. „Je to benefičná akcia. Výťažok poputuje pre Novorodenecké oddelenie Nemocnice s poliklinikou Brezno na zakúpenie prístroja pulzný oximeter, ktorý slúži na meranie prietoku kyslíka krvi rizikových bábätiek,“ doplnila Kováčiková Šperková.

Bude sa aj vyhrávať

Účastníci akcie budú môcť vyhrať zaujímavé ceny. „Jedno dieťa vyhrá 10 bodovú permanentku na ZumbAtomic a jedna Zumbula alebo Zumbuliak vyhrá Zumba oblečko v hodnote 20 eur,“ uviedla Kováčiková Šperková. Vstupné na 2 hodinový blok je 4 € a na celý deň 9 €. V cene je pitný režim a a malé občerstvenie.

Foto: ilustračné

Zumbathon
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM