Jakub Forgács Krimi

Vodička vošla na priecestie, hoci svietila červená. Pri zrážke s vlakom utrpela ťažké zranenia

Pri rannej zrážke auta s vlakom sa ťažko zranila žena. Prípad už vyšetruje zvolenská polícia.

Ilustračný obrázok k článku Vodička vošla na priecestie, hoci svietila červená. Pri zrážke s vlakom utrpela ťažké zranenia
8
Galéria

Polícia vo Zvolene vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala dnes na železničnom priecestí v Krupine. Informovali o tom muži zákona na svojej oficiálnej krajskej facebookovej stránke.

„Krátko pred 6.00 hodinou, 57-ročná vodička osobného auta z Krupiny vošla na železničné priecestie v čase, keď na signalizačnom zariadení svietila červená a prejazd cez priecestie bol zakázaný. V tom čase tadiaľ prechádzal vlak v smere od Zvolena na Šahy, ktorý do nej aj napriek brzdeniu narazil,“ uvádzajú policajti.

„Vodička utrpela pri nehode ťažké zranenia a na prípadné zistenie alkoholu jej bola odobratá krv. Vo vlaku sa nachádzali v čase dopravnej nehody štyria cestujúci, ale našťastie sa nikto nezranil,“ píše sa ďalej na stránke.

Škoda ktorá pri nehode vznikla, je podľa slov polície odhadnutá na 13-tisíc eur. Na mieste nehody bol prítomný aj znalec z odboru cestnej dopravy a presná príčina vzniku nehody je v štádiu vyšetrovania.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta nehody!

V OBRAZOCH: Pri rannej zrážke auta s vlakom sa ťažko zranila žena
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM