Monika Földešiová Tlačové správy

Hotel Bôrik: Chutné jedlo spojené s relaxom pre každého z vás

Kto by nechcel stráviť víkend plný relaxovania a športu v jednom z najkrajších miest Slovenska? Rovno v centre Žiliny si môžete užiť chvíle pohody s rodinou i so svojimi priateľmi.

Ilustračný obrázok k článku Hotel Bôrik: Chutné jedlo spojené s relaxom pre každého z vás
Zdroj: Dnes24.sk

Hotel Bôrik je rodinný hotel, ktorý bol otvorený po kompletnej rekonštrukcii v roku 2004. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí Bôrického parku, ktorý je výborný najmä na prechádzky alebo jogingové aktivity. Z objektu je to takpovediac „všade na skok“.

Hotel pre svoju klientelu, prevažne obchodní cestujúci a športovci, ponúka vysokú kvalitu služieb, za čo hovorí aj ich spokojnosť a neustále vracanie sa.

Okrem ubytovania s kapacitou až 70 ľudí môžete tieto priestory využiť na svadby, oslavy, promócie, navštíviť reštauráciu alebo športovo-relaxačné centrum. K dispozícii je sauna, perličkový kúpeľ, masáže, pre športuchtivých squaschové dvorce, volejbalová hala a poskytuje tiež kompletnú starostlivosť pre športové kluby.

Reštaurácia sa môže pýšiť vyše 20-ročnými skúsenosťami, zárukou vašej spokojnosti je aj skúsený personál. Vybrať si môžete zo širokej ponuky jedál z československej i svetovej kuchyne. Od roku 1991 je otvorená čínska reštaurácia „Mini Azia“. Samozrejmosťou je talianska kuchyňa, priaznivci pikantnej chuti si určite vyberú z ponuky jedál thajského, marockého, indického alebo maďarského pôvodu.

Viac na www.hotelborik.sk

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM