Barbara Dallosová Rôzne

Za náš región zabojuje krásna Paulína (23): Finalistka Miss sa nám exkluzívne zdôverila! FOTO

Sympatická tmavovláska Paulína Pélyová bude svojou krásou reprezentovať náš kút Slovenska. Čo spája mladú finalistku Miss s Kremnicou a ako na prihlásenie do súťaže reagoval jej priateľ? Čítajte.

Ilustračný obrázok k článku Za náš región zabojuje krásna Paulína (23): Finalistka Miss sa nám exkluzívne zdôverila! FOTO
Zdroj: Dnes24.sk

Rodáčka z Novej Bane dnes trávi veľa času v Prahe, jej domovom je však stále stredné Slovensko. Absolventka kremnickej ŠUV-ky krehkú dušu umelkyne nezaprie.

V modelingu nováčikom

Pred pár rokmi sa Paulína rozhodla začať život v metropole našich českých susedov. Dovtedy sa ale jej život sústreďoval najmä na strednom Slovensku. ,,Vyrastala som v Novej Bani. Navštevovala som Školu úžitkového výtvarníctva v Kremnici a po maturite Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici. Po absolvovaní bakalárskeho štúdia som sa presťahovala do Prahy, kde pracujem ako hosteska,“ vysvetľuje Paulína.

A hoci mnohé finalistky sa do prestížnej súťaže krásy hlásia už s pomerne bohatými skúsenosťami z modelingu, pre krásku z nášho regiónu to bude nová skúsenosť. ,,Modelingu som sa v minulosti nikdy nevenovala. Do súťaže krásy som sa prihlásila sama, no s veľkou podporou mojich najbližších. Chcela som spoznať nových ľudí a tiež získať ďalšie skúsenosti, tých nie je nikdy dosť,“ hovorí o pohnútke prihlásiť sa do súťaže.

Umelecká duša

Ostrieľaná modelka teda Paulína zatiaľ nie je, zmysel pre krásno jej ale určite nechýba. Odbor, ktorý si vybrala na bystrickej pedagogickej fakulte, bol výtvarné umenie. Tomu patrí aj veľká časť jej voľného času, aj keď toho momentálne nemá nazvyš. ,,Vo voľnom čase sa najradšej venujem umeniu, maľujem, chodím na výstavy,“ hovorí Paulína a dodáva, že vo voľných chvíľach nepohrdne ani športom.

Čo na to priateľ?

Na otázku, či sa Paulínin priateľ dokáže o jej krásu podeliť s celým Slovenskom, mladá finalistka odpovedá jednoznačne: ,,Môj partner ma v súťaži podporil, rovnako ako aj vo všetkom čo robím a čo ma baví.“

Každopádne, účasť v najznámejšej súťaži krásy v našej krajine môže krásnej Novobančanke úplne zmeniť život. Vraj s tým počíta. ,,Práca v modelingu ma priťahuje a viem si veľmi dobre predstaviť, že by sa stala mojím povolaním. Neskoršie by som sa však určite chcela venovať umeniu,“ dodáva Paulína na záver.

Čítajte tiež:

FOTO: Krása Paulíny Pélyovej boduje: Táto kráska z nášho regiónu zabojuje vo finále Miss Slovensko!

Štvorica dievčat to dokázala: Tieto krásky z nášho regiónu zabojujú vo finále Miss Slovensko

Foto: Forza

Krásna Paulína nás bude reprezentovať na prestížnej súťaži
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM