Martin Károly Volejbal

VOLEJBAL: V dôležitom zápase podpriemerný výkon Žiarčaniek!

V dôležitom zápase o play-off privítali žiarske volejbalistky suseda z tabuľky. Keďže krok so súperom z centra olympijskej prípravy dokázali držať len v jednom sete, po prehre 0:3 ostávajú na šiestom mieste tabuľky.

Ilustračný obrázok k článku VOLEJBAL: V dôležitom zápase podpriemerný výkon Žiarčaniek!

EXTRALIGA ŽENY

13. kolo:

Žiar – COP Nitra 0:3 (-15, –26, –12)

Rozhodovali: Fiľo a Andrejčák, 100 divákov
Žiar: Eva Luptáková, Barbora Luptáková, Veronika Volfová, Magdaléna Nociarová, Mária Osvaldová, Elena Rozenbergová, libero Lucia Trnavská, striedali Lívia Netolická a Anita Rečlová. Tréner Martin Vaško, asistent Roman Kašša

V dôležitom súboji o play-off žiarske volejbalistky už tradične úvod stretnutia zaspali a prvý set prehrali na 15. V druhom už Žiarčanky predvádzali lepší volejbal, a hoci prehrávali 2:8 a 11:16, dotiahli sa na 24:24. Infarktový záver však patril olympioničkám 0:2. V treťom sete to už bola jednostranná záležitosť, nitrianske volejbalistky výborne z hry vypojili Barboru Luptákovú, a bolo 0:3. Po podpriemernom výkone tak volejbalistky COP odskočili Žiarčankám na priepastných 8 bodov.

8. VIVUS Bratislava 13 0 13 4:39 0

Ostatné výsledky: Pezinok – Vivus Bratislava 3:0, UKF Nitra – Paneurópa Bratislava 3:0, Kežmarok – Spišská Nová Ves 0:3