Barbara Dallosová Kultúra

Tok slov oslavuje, jubilejná šou láka na zaujímavú dvojicu: Lukáš Latinák a pôvabná speváčka

V kresle Janka Kulicha sa už vystriedalo veľa zaujímavých ľudí. Obľúbená talkshow napíše svoj desiaty ročník. Poznáme mená hostí, ktoré s Tokom slov okrúhlu desiatku oslávia.

Ilustračný obrázok k článku Tok slov oslavuje, jubilejná šou láka na zaujímavú dvojicu: Lukáš Latinák a pôvabná speváčka
Zdroj: TASR

Maroš Kramár, Vratko Rohoň, Sväťo Malachovský, Ľubica Čekovská, Ivan Mládek, Adela Banášová, Martin Mňahončák, Roman Pomajbo, Peter Cmorik… To je len niekoľko zo známych mien a tvárí, ktoré boli hosťami v talkshow pesničkára a producenta Janka Kulicha. Za niekoľko mesiacov fungovania si Tok slov získal slušnú fanúšickú základňu v Žiari i širokom okolí.

Desiate vydanie Toku slov sa uskutoční 19. februára o 19:00 hod., tradične, v priestoroch Kongresovej sály Hotela Luna. Ako je zvykom, pozvanie prijali dvaja hostia, tí na jubilejnom desiatom vydaní teda uzavrú dvadsiatku zaujímavých osobností, ktoré sa u Janka Kulicha vystriedali.

10. Tok slov Janka Kulicha láka na populárneho slovenského herca a zabávača Lukáša Latináka a éterickú muzikantku Simu Martausovú.

,,Veľmi sa teším na túto zostavu, lebo opäť bude o čom. Zasmejeme sa, zaspievame si a určite si dáme aj dobrého vínka," pozýva hostiteľ Janko Kulich. Nebude chýbať ani KomenTáranie Peťa Šranka a hudobné pozadie v produkcii skupiny Janko Kulich & Kolegium.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM